Philips TAH3209WT/00 trådlösa on-ear hörlurar, vit
Tillverkare: PHILIPS
ID: TAH3209WT/00
Välj modell
Beräknad leverans: 19.05 - 20.05
20st tillgängliga hos importören
Välj din butik
Beställ och hämta efter 5-7 dagar Öppet idag: 10:00 - 18:00 Information om butiken
Beställ och hämta efter 5-7 dagar Öppet idag: 09:00 - 17:00 Information om butiken
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Anslutningar
Bluetooth-version5.3
Täckning, trådlös router10 m
AnslutningsteknologiTrådlös
Bluetoothcheckmark
Bluetooth-profilerA2DP, AVRCP, HFP
USB-anslutningcheckmark
3,5 mm kontaktcross
6,35 mm kontaktcross
IR-anslutningcross
Vikt & dimension
Vikt160 g
Höjd155 mm
Bredd176 mm
Djup42,5 mm
Strömtillförsel
Laddningsport USB Typ-Ccheckmark
Förpackning
Vikt inkl. förpackning303 g
Låddjup50 mm
Höjd251 mm
Förpackningens bredd180 mm
Mikrofon
Mikrofondämpningcross
Antal mikrofoner1
MikrofontypInbyggd
Infällbar mikrofoncross
Löstagbar mikrofoncross
Brusreducerande mikrofoncheckmark
Hörlurar
Hörlurarnas frekvens20 - 20000 hz
Hörlurarkänslighet112 dB
Impedans32 Ω
Drivenhet3,2 cm
Typ av örondelSupraaural
Akustiskt systemStängd
Driver-typDynamisk
Brusreducerandecross
Förpackningens innehåll
Kabel inkluderadUSB Type-C
Väskacross
Snabbstartsguidecheckmark
Extra hörlurarcross
Laddningsfodralcross
Batteri
BatteriteknikLitium Polymer (LiPo)
BatteritypInbyggt batteri
Batterikapacitet600 mAh
Laddningstid2 h
Drifttid för batteri25 h
Uppspelningstid25 h
Snabb laddningstid15 min
Batteriladdningsindikationcross
Snabb laddningcheckmark
Batteridrivencheckmark
LaddningskällaUSB
Övriga egenskaper
Digital signalbehandling (DSP)cross
2,5 mm kontaktcross
Prestanda
Kabellängd0,2 m
LED-indikatorercheckmark
Produktens färgVit
KontrolltypKnappar
Hopfällbarcheckmark
Löstagbar kabelcross
Headset-typBinaural
BärstilHuvudband
Rekommenderad användningSamtal/musik
ProdukttypHeadset
Fungerar med Google Assistantcheckmark
Fungerar med Apple Siricheckmark
EAN4895229139725
Garanti2 år
Philips TAH3209WT/00 är trådlösa on-ear-hörlurar med en sluten akustisk design som isolerar ljud. Ljudet produceras av dynamiska 32 mm-element med ett frekvensomfång på 20–20 000 Hz och en impedans på 32 ohm. Anslutningen till enheter sker via Bluetooth 5.3, vilket säkerställer en stabil trådlös anslutning med en räckvidd på upp till 10 meter och stöd för A2DP-, AVRCP- och HFP-profiler. Den lätta konstruktionen på 160 gram och de mjuka öronkuddarna är utformade för att ge komfort under längre lyssningssessioner.
Nyckelfunktioner:
  • On-ear-design med justerbar huvudbygel
  • Ansluts trådlöst via Bluetooth 5.3
  • Utrustad med dynamiska 32 mm-element