Krups Intuition Preference EA873810 helautomatisk espressomaskin, svart
Produktspecifikation
| Vikt | 8,15 kg |
| Höjd | 365 mm |
| Bredd | 405 mm |
| Djup | 245 mm |
| Strömtillförsel | |
| Effekt | 1450 W |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 9,85 kg |
| Låddjup | 381 mm |
| Höjd | 476 mm |
| Förpackningens bredd | 287 mm |
| Förpackningens vikt | 9850 kg |
| Ergonomi | |
| Produktens färg | Svart |
| Flyttbar vattentank |  |
| Kontrolltyp | Röra |
| Material, hölje | Plast |
| Inbyggd display |  |
| Skärmtyp | OLED |
| Kalkindikator |  |
| Prestanda | |
| Värmesystem | Termoblock |
| Vattentankens kapacitet | 3 l |
| Självrengörande |  |
| Ursprungsland | Frankrike |
| Antal temperaturinställningar | 3 |
| Inbyggd kvarn |  |
| Vattenfilter |  |
| Kaffe ingångstyp | Malat kaffe |
| Mjölktank |  |
| Ångrör |  |
| Antal kvarninställningar | 5 |
| Mjölkpåfyllnadssätt | Automatisk |
| Justerbar vattenmängd |  |
| Justerbar temperatur |  |
| Typ av kaffebryggare | Halvautomatisk |
| Justerbar kaffestyrka |  |
| Behållare för bryggt kaffe | Bägare |
| Inbyggd mjölkskummare |  |
| Lagringskapacitet för malt kaffe | 9 koppar |
| Varmvattenanläggning |  |
| Antal inställningar för kaffestyrka | 3 |
| Justerbar höjd på kaffepipen |  |
| Sköljfunktion |  |
| Apparatens placering | Bänkdiskmaskin |
| Rengöringsprogram för mjölksystem |  |
| Egenskaper | |
| Produkttyp | Espressomaskin |
| Logistikdata | |
| Pallens vikt | 336,1 kg |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 2,1 m |
| Produkter per intermodal container (20 fot) | 456 styck |
| Produkter per intermodal container (40 fot) | 940 styck |
| Produkter per intermodal container (40 fot, HC) | 1210 styck |
| Tillagningsfunktioner och program | |
| Latte-tillagning |  |
| Cappuccinotillagning |  |
| Kaffe-tillagning |  |
| Espresso-tillagning |  |
| Latte-macchiato-tillagning |  |
| Americano tillagning |  |
| Multidryck |  |
| EAN | 3016661159473 |
Viktigaste funktioner:- Kaffetyp: Kaffebönor
- Effekt: 1 450 W