Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.| Tekniska data | |
| Pallens nettovikt | 108,8 kg |
| Lastpallens nettodjup | 120 cm |
| Lastpallens nettobredd | 80 cm |
| Lastpallens nettohöjd | 184 cm |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 3,4 kg |
| Höjd | 361 mm |
| Bredd | 256 mm |
| Djup | 245 mm |
| Strömtillförsel | |
| Automatisk avstängning | ![]() |
| Effekt | 1050 W |
| Växelström Frekvens | 50-60 hz |
| AC-inspänning | 220-240 V |
| Typ av strömkontakt | Typ F |
| Programmerbar automatisk avstängning | ![]() |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 5,6 kg |
| Låddjup | 291 mm |
| Höjd | 437 mm |
| Förpackningens bredd | 325 mm |
| Förpackningstyp | Låda |
| Förpackningens vikt | 5600 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ergonomi | |
| Produktens färg | Svart |
| Vattennivå indikator | ![]() |
| Stabiliserande fötter | ![]() |
| Flyttbar vattentank | ![]() |
| Lätt att rengöra | ![]() |
| Kontrolltyp | Knappar |
| Alarm | ![]() |
| Ergonomiskt grepp | ![]() |
| Sladdlängd | 1 m |
| Material, hölje | Plast, Rostfritt stål |
| Klockfunktion | ![]() |
| Inbyggd display | ![]() |
| Användarvänlig | ![]() |
| Locktyp | Avtagbart lock |
| Material på behållare för bryggt kaffe | Glas |
| Löstagbar filterhållare | ![]() |
| Låter | ![]() |
| Kaffefilter | ![]() |
| Timer | ![]() |
| Synlig vattennivå | ![]() |
| Övriga egenskaper | |
| Material | Rostfritt stål, Plast |
| Prestanda | |
| Värmesystem | Termoblock |
| Koppkapacitet | 10 koppar |
| Vattentankens kapacitet | 1,4 l |
| Anti-dropp funktion | ![]() |
| Ursprungsland | Kina |
| Antikalkfunktionen spolar ur kalkpartiklar | ![]() |
| Väljare för vattnets hårdhetsgrad | ![]() |
| Surround modes quantity | 1,25 l |
| Inbyggd kvarn | ![]() |
| Hålla sig varm funktion tid | 40 min |
| Hålla sig varm funktion | ![]() |
| Snabb värme | ![]() |
| Kaffe ingångstyp | Malat kaffe |
| Typ av kaffebryggare | Manuell |
| Justerbar kaffestyrka | ![]() |
| Behållare för bryggt kaffe | Kanna |
| Programmerbar | ![]() |
| Varmvattenanläggning | ![]() |
| Antal inställningar för kaffestyrka | 2 |
| Apparatens placering | Bänkdiskmaskin |
| Egenskaper | |
| Produkttyp | Kaffebryggare |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 32 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Pallens vikt | 204,2 kg |
| Pallens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 8017709280512 |
| Produkter per intermodal container (20 fot) | 663 styck |
| Produkter per intermodal container (40 fot) | 1398 styck |
| Produkter per intermodal container (40 fot, HC) | 1598 styck |
| Produkter per lastpallslager | 8 styck |
| Plastförpackningens vikt | 40 g |
| Pappersförpackningens vikt | 1,77 kg |
| Tillagningsfunktioner och program | |
| Kaffe-tillagning | ![]() |
| Multidryck | ![]() |
| EAN | 8017709280512 |
Smeg 50’s Style är en kaffebryggare för förmalet kaffe som bidrar till en smidig morgonrutin med doften av nybryggt kaffe. Den använder ett standardfilter, och bryggningen styrs enkelt via knappar samt en inbyggd display på maskinens framsida. Genom maskinens inställningar går det att anpassa dryckens styrka efter egna preferenser, och en inbyggd timer gör det möjligt att schemalägga exakt när kaffet ska vara klart. Maskinen har även en synlig vattennivåindikator som underlättar påfyllningen inför varje omgång.
Kaffebryggarens retroinspirerade design är avsedd för placering på köksbänken och är anpassad för daglig användning. Under pågående bryggning förhindrar ett inbyggt droppstopp onödigt spill om man tillfälligt lyfter bort behållaren för att servera. Filterhållaren är helt löstagbar, vilket underlättar den regelbundna rengöringen av apparaten. För ökad säkerhet och lägre energiförbrukning stänger enheten av sig automatiskt när den inte längre används.
Nyckelfunktioner:- Kapacitet på 10 koppar
- Vattentank på 1,4 l
- Tillhörande glaskanna
- Effekt på 1 050 W
- Varmhållning i 40 min
- Hölje i plast och rostfritt stål
- Svart utförande
Beräknad leverans: 04.06 - 08.06
Idag: 10:00 - 18:00
Beräknad leverans: 04.06 - 08.06
Idag: 09:00 - 17:00
Beräknad leverans: 04.06 - 08.06
Idag: 10:00 - 17:00
Beräknad leverans: 04.06 - 08.06
Idag: 10:00 - 18:00
Beräknad leverans: 04.06 - 08.06
Idag: 10:00 - 17:00
Beräknad leveranstid: 04.06 - 08.06
Beräknad leveranstid: 04.06 - 07.06
Beräknad leveranstid: 05.06 - 08.06
Beräknad leveranstid: 05.06 - 08.06
Beräknad leveranstid: 05.06 - 07.06
Beräknad leveranstid: 04.06 - 08.06
Beräknad leveranstid: 04.06 - 08.06
Beräknad leveranstid: 05.06 - 07.06
- leaflet (Suomi)
- leaflet (English)
- leaflet (Svenska)
- Drip_Coffee_Machine_En (English)
- leaflet (Русский)


