Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Tekniset tiedot | |
| Lavan nettopaino | 108,8 kg |
| Lavan nettosyvyys | 120 cm |
| Lavan nettoleveys | 80 cm |
| Lavan nettokorkeus | 184 cm |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 3,4 kg |
| Tuotteen korkeus | 361 mm |
| Tuotteen leveys | 256 mm |
| Tuotteen syvyys | 245 mm |
| Virranhallinta | |
| Automaattinen virrankatkaisu | ![]() |
| Teho | 1050 W |
| AC-syöttötaajuus | 50-60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 220-240 V |
| Pistoketyyppi | Tyyppi F |
| Virrankatkaisu automaattisesti säädettävissä | ![]() |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 5600 kg |
| Pakkauksen syvyys | 291 mm |
| Pakkauksen korkeus | 437 mm |
| Pakkauksen leveys | 325 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Ergonomia | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Veden tason ilmaisin | ![]() |
| Liukumattomat jalat | ![]() |
| Irroitettava vesisäiliö | ![]() |
| Helposti puhdistettava | ![]() |
| Ohjaustyyppi | Painikkeet |
| Summeri | ![]() |
| Ergonominen kahva | ![]() |
| Johdon pituus | 1 m |
| Kotelon materiaali | Muovi, Ruostumaton teräs |
| Kello-toiminto | ![]() |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Helppokäyttöinen | ![]() |
| Korkkityyppi | Irrotettava kansi |
| Säiliö haudutetun kahvin materiaalille | Lasi |
| Irroitettava suodatinteline | ![]() |
| Tuottaa ääntä | ![]() |
| Kahvinsuodatin | ![]() |
| Ajastin | ![]() |
| Näkyvissä oleva vesitaso | ![]() |
| Muut ominaisuudet | |
| Materiaali | Ruostumaton teräs, Muovi |
| Suorituskyky | |
| Lämmitysjärjestelmä | Thermoblock |
| Kapasiteetti kuppeina | 10 kuppia |
| Vesisäiliön tilavuus | 1,4 L |
| Tippalukko | ![]() |
| Alkuperämaa | Kiina |
| CalcClean-toiminto | ![]() |
| Veden kovuuden valitsija | ![]() |
| Kannun koko | 1,25 L |
| Sisäänrakennettu jauhin | ![]() |
| Pidä lämpimänä aika | 40 min |
| Pidä lämpimänä-toiminto | ![]() |
| Nopea lämmitys | ![]() |
| Kahvin syöttö | Jauhettu kahvi |
| Kahvinkeittimen tyyppi | Ohje |
| Säädettävä kahvin vahvuus | ![]() |
| Haudutetun kahvin säiliö | Kannu |
| Ohjelmoitava | ![]() |
| Kuumavesijärjestelmä | ![]() |
| Kahvin vahvuusasetusten lukumäärä | 2 |
| Laitteen sijoitus | Pöytämalli |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Kahvinkeitin |
| Logistiikkatiedot | |
| Tuotteita lavalla | 32 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 4 kpl |
| Lavan paino | 204,2 kg |
| Lavan GTIN (EAN/UPC) | 8017709280512 |
| Määrä per kontti (20ft) | 663 kpl |
| Määrä per kontti (40ft) | 1398 kpl |
| Määrä per kontti (40ft, HC) | 1598 kpl |
| Määrä per kerros | 8 kpl |
| Muovipakkauksen paino | 40 g |
| Paperipakkauksen paino | 1,77 kg |
| Ruoanlaittotoiminnot & ohjelmat | |
| Kahvin valmistaminen | ![]() |
| Monijuoma | ![]() |
| EAN | 8017709280512 |
Smeg 50's Style DCF02BLEU on työtasolle sijoitettava suodatinkahvinkeitin, joka on suunniteltu vaivattomaan päivittäiseen kahvinvalmistukseen. Laite käyttää valmiiksi jauhettua kahvia ja suodattaa sen suoraan mukana toimitettavaan kannuun. Keittimen toimintoja ohjataan etupaneelin selkeillä painikkeilla, ja kahvin vahvuus on säädettävissä omien mieltymysten mukaan. Sisäänrakennettu kello ja digitaalinen näyttö tekevät laitteen käytöstä loogista ja helpottavat valittujen asetusten seuraamista aamurutiinien aikana.
Keittimen muotokieli edustaa merkille tunnusomaista retromuotoilua, ja se on suunniteltu käytännölliseksi osaksi keittiötä. Päivittäistä käyttöä sujuvoittavat selkeä vesimäärän ilmaisin sekä tippalukko, joka pitää lämpölevyn puhtaana estämällä kahvin valumisen kannua siirrettäessä. Käytön jälkeistä puhdistusta helpottaa irrotettava suodatinsuppilo, jonka ansiosta kahvinporojen poistaminen ja osien puhdistaminen on nopeaa. Turvallisuutta lisää automaattinen virrankatkaisu, joka sammuttaa laitteen suodatuksen ja lämpimänäpidon päätyttyä.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Kapasiteetti: 10 kupillista
- Vesisäiliön tilavuus: 1,4 l
- Kannun tilavuus: 1,25 l
- Teho: 1050 W
- Ajastin: kyllä
- Lämpimänäpitoaika: 40 min
- Rungon materiaali: muovi ja ruostumaton teräs
- Kannun materiaali: lasi
- Väri: musta
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 07.06.
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 07.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 07.06.
- leaflet (Suomi)
- leaflet (English)
- leaflet (Svenska)
- Drip_Coffee_Machine_En (English)
- leaflet (Русский)


