Apple Watch 49 mm terrängloop, grön/neon, M/L, Natural Titanium Finish
Tillverkare: APPLE
ID: MFT54ZM/A
Fri frakt
9990€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Vikt inkl. förpackning | 64 g |
| Bredd | 49 mm |
| Produktlängd | 49 mm |
| Låddjup | 211 mm |
| Höjd | 12,5 mm |
| Förpackningens bredd | 115 mm |
| Handledsmått | 145 - 220 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal medföljande armband | 1 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Egenskaper | |
| Kompatibilitet | Apple Watch Models 44mm 45mm 46mm 49mm |
| Material | Titan, Polyester, Spandex, Nylon |
| Produktens färg | Grön |
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Justerbar | ![]() |
| Spännets färg | Naturligt titan |
| Produkttyp | Armband |
| Armbandsstorlek | M/L |
| Kompatibel enhetstyp | Smartwatch |
| Typ av lås | Kardborreband |
| EAN | 0195950574821 |
| Garanti | 1 år |
Detta Trail Loop-armband i neongrönt är utvecklat för uthållighet och aktiv användning. Armbandet är tillverkat av en mjuk, vävd nylontextil i två lager som skapar en dämpande och bekväm känsla mot huden. En praktisk dragflik gör det enkelt att justera passformen snabbt, vilket är funktionellt under träningspass och andra aktiviteter. Kontakterna har en finish i naturligt titan som matchar den klara färgen och är utformade för att ansluta sömlöst med kompatibla Apple Watch-boetter.
Nyckelfunktioner:- Kompatibel med Apple Watch-boetter på 44 mm, 45 mm, 46 mm och 49 mm
- Avsedd för handleder med en omkrets på 145–220 mm
- Storlek M/L
- Material av vävd nylon- och polyesterblandning
- Justeras enkelt med en integrerad dragflik
- Kontakter med en finish av naturligt titan
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 12.06 - 15.06
Beräknad leverans: 12.06 - 15.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 12.06 - 15.06
Beräknad leverans: 12.06 - 15.06
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 12.06 - 15.06
Beräknad leverans: 12.06 - 15.06
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 12.06 - 15.06
Beräknad leverans: 12.06 - 15.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 12.06 - 15.06
Beräknad leverans: 12.06 - 15.06
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 12.06 - 15.06
Beräknad leveranstid: 12.06 - 15.06
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 12.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 12.06 - 14.06
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 13.06 - 15.06
Beräknad leveranstid: 13.06 - 15.06
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 13.06 - 15.06
Beräknad leveranstid: 13.06 - 15.06
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 13.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 13.06 - 14.06
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 12.06 - 15.06
Beräknad leveranstid: 12.06 - 15.06
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 12.06 - 15.06
Beräknad leveranstid: 12.06 - 15.06
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 13.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 13.06 - 14.06
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

