14990€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Vikt inkl. förpackning | 66 g |
| Bredd | 42 mm |
| Låddjup | 237 mm |
| Höjd | 12,5 mm |
| Förpackningens bredd | 76 mm |
| Handledsmått | 160 - 180 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal medföljande armband | 1 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Egenskaper | |
| Kompatibilitet | Watch 38 mm/40 mm/41 mm/42 mm |
| Material | Polyester |
| Produktens färg | Karamell |
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Justerbar | ![]() |
| Spännets färg | Rostfritt stål |
| Spännets material | Rostfritt stål |
| Produkttyp | Armband |
| Armbandsstorlek | L |
| Kompatibel enhetstyp | Smartwatch |
| Typ av lås | Spänne, Magnetlås |
| EAN | 0195950651096 |
| Garanti | 1 år |
Apple Modern Buckle är ett armband tillverkat av FineWoven-material, förstärkt med en inre Vectran-kärna för ökad hållbarhet och minskad töjning över tid. Armbandet har ett tvådelat magnetlås som kompletteras av ett spänne, vilket ger en säker passform som är enkel att justera. Designen är avsedd för daglig användning och passar handleder med en omkrets på 160–180 mm.
Nyckelfunktioner:- Kompatibelt med Apple Watch-modeller på 38 mm, 40 mm, 41 mm och 42 mm
- Tillverkat av FineWoven-material med en kärna av Vectran
- Anpassat för handleder med en omkrets på 160–180 mm
- Utrustat med ett tvådelat magnetlås och spänne i rostfritt stål
- Utformat i färgen Caramel
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 11.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 11.06 - 14.06
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 11.06 - 13.06
Beräknad leveranstid: 11.06 - 13.06
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 12.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 12.06 - 14.06
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 12.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 12.06 - 14.06
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 12.06 - 13.06
Beräknad leveranstid: 12.06 - 13.06
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 11.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 11.06 - 14.06
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 11.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 11.06 - 14.06
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 12.06 - 13.06
Beräknad leveranstid: 12.06 - 13.06
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

