9990€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Vikt inkl. förpackning | 86 g |
| Bredd | 46 mm |
| Låddjup | 237 mm |
| Höjd | 12,5 mm |
| Förpackningens bredd | 76 mm |
| Handledsmått | 130 - 180 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal medföljande armband | 1 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Design | |
| bandmaterial | Rostfritt stål |
| Egenskaper | |
| Kompatibilitet | Apple Watch 44/45/46/49mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Produktens färg | Självtorkning |
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Justerbar | ![]() |
| Spännets färg | Rostfritt stål |
| Spännets material | Rostfritt stål |
| Produkttyp | Armband |
| Armbandsstorlek | S/M |
| Kompatibel enhetstyp | Smartwatch |
| Typ av lås | Magnetlås |
| EAN | 0195950659740 |
| Garanti | 1 år |
Apple Milanese Loop är ett armband tillverkat av ett finmaskigt nät i rostfritt stål. Dess helt magnetiska design gör att armbandet är steglöst justerbart, vilket säkerställer en precis passform på handleden. Armbandet är kompatibelt med Apple Watch-modeller som har en boettstorlek på 46 mm och 45 mm. Denna S/M-version är avsedd för handleder med en omkrets mellan 130 och 180 mm och är konstruerad för daglig användning.
Nyckelfunktioner:- Material av finmaskigt nät i rostfritt stål
- Utförande i färgen Natural
- Helt magnetiskt lås för steglös justering
- Kompatibelt med 46 mm och 45 mm Apple Watch-boetter
- Storlek S/M passar handleder med 130–180 mm omkrets
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 12.06 - 15.06
Beräknad leverans: 12.06 - 15.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 12.06 - 15.06
Beräknad leverans: 12.06 - 15.06
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 12.06 - 15.06
Beräknad leverans: 12.06 - 15.06
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 12.06 - 15.06
Beräknad leverans: 12.06 - 15.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 12.06 - 15.06
Beräknad leverans: 12.06 - 15.06
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 12.06 - 15.06
Beräknad leveranstid: 12.06 - 15.06
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 12.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 12.06 - 14.06
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 13.06 - 15.06
Beräknad leveranstid: 13.06 - 15.06
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 13.06 - 15.06
Beräknad leveranstid: 13.06 - 15.06
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 13.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 13.06 - 14.06
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 12.06 - 15.06
Beräknad leveranstid: 12.06 - 15.06
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 12.06 - 15.06
Beräknad leveranstid: 12.06 - 15.06
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 13.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 13.06 - 14.06
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

