Apple Watch 46 mm -milanolaisranneke, luonnollinen, S/M
Valmistaja: APPLE
ID: MGJ24ZM/A
Ilmainen toimitus
9990€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Pakkauksen paino | 86 g |
| Tuotteen leveys | 46 mm |
| Pakkauksen syvyys | 237 mm |
| Pakkauksen korkeus | 12,5 mm |
| Pakkauksen leveys | 76 mm |
| Ranteen koko | 130 - 180 mm |
| Pakkauksen sisältö | |
| Sisältyvien hihnojen määrä | 1 |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Suunnittelu | |
| Nauhan materiaali | Ruostumaton teräs |
| Ominaisuudet | |
| Yhteensopivuus | Apple Watch 44/45/46/49mm |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Tuotteen väri | Luonnollinen |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Apple |
| Säädettävissä | ![]() |
| Soljen väri | Ruostumaton teräs |
| Soljen materiaali | Ruostumaton teräs |
| Tuotetyyppi | Kellon ranneke |
| Hihnan koko | S/M |
| Yhteensopiva laitetyyppi | Älykello |
| Suljentatyyppi | Magneettisalpa |
| EAN | 0195950659740 |
| Takuu | 1 vuosi |
Tämä Apple Milanese Loop -ranneke on valmistettu ruostumattomasta teräksestä ja se on suunniteltu Apple Watch -malleille. Hienojakoinen teräsverkko kietoutuu ranteen ympärille ja kiinnittyy magneettisesti, mikä mahdollistaa tarkan ja pitävän istuvuuden. Ranneke on yhteensopiva 45 mm ja 46 mm kuorikokojen kanssa. S/M-kokoinen ranneke sopii ranteisiin, joiden ympärysmitta on 130–180 millimetriä, ja sen muotoilu soveltuu päivittäiseen käyttöön.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Materiaali hienojakoista ruostumatonta teräsverkkoa
- Täysin magneettinen ja portaattomasti säädettävä kiinnitys
- S/M-koko sopii 130–180 mm ranteenympärykselle
- Yhteensopivuus 45 mm ja 46 mm kokoisten Apple Watch -kuorien kanssa
- Viimeistely neutraalilla Natural-sävyllä
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 12.06. - 15.06.
Arvioitu toimitus: 12.06. - 15.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 12.06. - 15.06.
Arvioitu toimitus: 12.06. - 15.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 12.06. - 15.06.
Arvioitu toimitus: 12.06. - 15.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 12.06. - 15.06.
Arvioitu toimitus: 12.06. - 15.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 12.06. - 15.06.
Arvioitu toimitus: 12.06. - 15.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 12.06. - 15.06.
Arvioitu toimitusaika: 12.06. - 15.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 12.06. - 14.06.
Arvioitu toimitusaika: 12.06. - 14.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 13.06. - 15.06.
Arvioitu toimitusaika: 13.06. - 15.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 13.06. - 15.06.
Arvioitu toimitusaika: 13.06. - 15.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 13.06. - 14.06.
Arvioitu toimitusaika: 13.06. - 14.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 12.06. - 15.06.
Arvioitu toimitusaika: 12.06. - 15.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 12.06. - 15.06.
Arvioitu toimitusaika: 12.06. - 15.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 13.06. - 14.06.
Arvioitu toimitusaika: 13.06. - 14.06.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

