9990€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Vikt inkl. förpackning | 86 g |
| Bredd | 46 mm |
| Låddjup | 237 mm |
| Höjd | 12,5 mm |
| Förpackningens bredd | 76 mm |
| Handledsmått | 130 - 180 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal medföljande armband | 1 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Design | |
| bandmaterial | Rostfritt stål |
| Band färg | Guld |
| Egenskaper | |
| Kompatibilitet | Apple Watch 44/45/46/49mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Produktens färg | Guld |
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Justerbar | ![]() |
| Spännets färg | Guld |
| Spännets material | Rostfritt stål |
| Produkttyp | Armband |
| Armbandsstorlek | S/M |
| Kompatibel enhetstyp | Smartwatch |
| Typ av lås | Magnetlås |
| EAN | 0195950659801 |
| Garanti | 1 år |
Detta Milanese Loop-armband är tillverkat av ett slätvävt nät av rostfritt stål som är utformat för att följsamt omsluta handleden. Den helt magnetiska konstruktionen gör att armbandet kan justeras steglöst, vilket säkerställer en exakt och stabil passform. Armbandet är specifikt anpassat för Apple Watch-modeller med en 46 mm boett och har en genomgående guldfinish som ger ett enhetligt utseende.
Nyckelfunktioner:- Passar handleder med en omkrets på 130–180 mm
- Kompatibelt med Apple Watch-modeller med 46 mm boett
- Tillverkat av rostfritt stål
- Utrustat med ett helt justerbart magnetlås
- Har en guldfärgad finish på både armband och spänne
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 11.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 11.06 - 14.06
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 11.06 - 13.06
Beräknad leveranstid: 11.06 - 13.06
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 12.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 12.06 - 14.06
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 12.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 12.06 - 14.06
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 12.06 - 13.06
Beräknad leveranstid: 12.06 - 13.06
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 11.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 11.06 - 14.06
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 11.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 11.06 - 14.06
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 12.06 - 13.06
Beräknad leveranstid: 12.06 - 13.06
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

