5290€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
Manuals
| Tekniska data | |
| Innehåll i lådan | Bläckpatron |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 30 g |
| Höjd | 115 mm |
| Bredd | 113 mm |
| Djup | 37 mm |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 15 - 32 ° C |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Låddjup | 37 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Förpackningens bredd | 113 mm |
| Specialegenskaper | |
| 888793803110, 199485238814, 888793803127, 888793803134, 199485238821, 888793803141 | |
| Övriga egenskaper | |
| Certifiering | ISO/IEC 24711 |
| Produktens färg | Svart |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Egenskaper | |
| Modell | Original |
| Färg | ![]() |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleskrivare |
| Kompatibilitet | HP 302-bläckpatroner fungerar med: HP DeskJet 3630, 3633, 3639 HP Envy 4520, 4524, 4526, 4527, 4528 HP OfficeJet 3831, 3833, 3835, 4650, 4652, 4654, 4657, 4658, 5220, 5230 |
| Skrivarfäger | Svart |
| Ursprungsland | USA, Singapore, Malaysia |
| Bläckpatron kapacitet | Hög |
| Brand kompatibilitet | HP |
| OEM-kod | 302XL |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Volym svart patron | 8,5 ml |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 430 sidor |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Återlämning och återvinning av bläckpatroner | ![]() |
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Logistikdata | |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Produkter per lastpall | 1920 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 32 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Antal kartonger per lager | 9 styck |
| Pallvikt (imperial) | 149,2 kg (328.9 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 800,1 x 1163,8 mm (47.2 x 31.5 x 45.8") |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,34 kg |
| Pallens vikt | 127 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 3,59 kg (7.91 lbs) |
| EAN | 0888793803141 |
| Garanti | 1 år |
Denna HP 302XL bläckpatron är konstruerad för högvolymsutskrifter inom hemmakontorsmiljöer. Kassetten är en original HP-produkt med hög kapacitet och innehåller 8,5 ml svart bläck. Patronen levererar en sidkapacitet på upp till 430 sidor, vilket är en specifikation mätt enligt ISO/IEC 24711-standarden. Denna bläckpatron säkerställer konsekvent prestanda och kompatibilitet med utvalda modeller i HP DeskJet, Envy och OfficeJet serierna.
Nyckelfunktioner:- Utskriftsfärg är svart
- Kapaciteten är hög (XL)
- Sidkapaciteten uppgår till 430 sidor
- Bläckvolymen är 8,5 ml
- Använder bläckstråleteknik
- Patronen säljs i en förpackning om en
- Kompatibel med HP DeskJet 3630, Envy 4520 och OfficeJet 4650 serier
- Återvinningsprogram för förbrukad kassett stöds
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 03.06 - 05.06
Beräknad leverans: 03.06 - 05.06
Idag: Stängt
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 03.06 - 05.06
Beräknad leverans: 03.06 - 05.06
Idag: Stängt
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 03.06 - 05.06
Beräknad leverans: 03.06 - 05.06
Idag: Stängt
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 03.06 - 05.06
Beräknad leverans: 03.06 - 05.06
Idag: Stängt
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 03.06 - 05.06
Beräknad leverans: 03.06 - 05.06
Idag: Stängt
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 03.06 - 05.06
Beräknad leveranstid: 03.06 - 05.06
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 03.06 - 04.06
Beräknad leveranstid: 03.06 - 04.06
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 04.06 - 05.06
Beräknad leveranstid: 04.06 - 05.06
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 04.06 - 05.06
Beräknad leveranstid: 04.06 - 05.06
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 04.06
Beräknad leveranstid: 04.06
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 03.06 - 05.06
Beräknad leveranstid: 03.06 - 05.06
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 03.06 - 05.06
Beräknad leveranstid: 03.06 - 05.06
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 04.06
Beräknad leveranstid: 04.06
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.


