CARE by PanzerGlass Feature FLOW MagSafe fodral för iPhone Air, svart
Tillverkare: PANZERGLASS
ID: PG-CR17473
3490€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Tekniska data | |
| Hållbara tekniker och material | 60% recycled post-consumer silicone |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 40 g |
| Höjd | 163,4 mm |
| Bredd | 81,6 mm |
| Djup | 14,2 mm |
| Tjocklek | 1,42 cm |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 70 g |
| Låddjup | 18 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Förpackningens bredd | 108 mm |
| Förpackningstyp | Upphängbar förpackning |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Egenskaper | |
| Kompatibilitet | Apple - iPhone Air |
| Material | Silikon |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| Skrivbordsstativ | ![]() |
| Inbyggt batteri | ![]() |
| Skyddsfunktioner | Stötsäker, Fallsäker, Reptålig |
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Ärendetyp | Mobilskal |
| Förslutningstyp | Ej tillämpligt |
| Produktkompatibilitet | Mobiltelefon / smartphone |
| Trådlös laddning | ![]() |
| Produkttyp | Skyddsfodral |
| Lätt att applicera | ![]() |
| Färgnamn | Svart |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 60% |
| Kortficka | ![]() |
| Fallsäker upp till | 3,6 m |
| Tillverkad med återvunna material | ![]() |
| Återvinningsbara material använda i tillverkningen | Återvunnen silikon |
| MagSafe-kompatibel | ![]() |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 3926909790 |
| EAN | 5715685027246 |
CARE by PanzerGlass Feature FLOW är ett skyddande mobilskal utformat för iPhone 17 Air. Produkten är tillverkad av silikon och mikrofiber, där materialet ger ett säkert grepp och insidan motverkar repor på enheten. Skalet erbjuder certifierat fallskydd upp till 3,6 meters höjd och är försett med upphöjda kanter som skyddar skärmen vid kontakt med plana ytor. Designen är kompatibel med MagSafe-tillbehör och trådlös laddning, samtidigt som den bibehåller en slimmad profil med full åtkomst till knappar.
Viktigaste funktioner:- Kompatibilitet: Apple iPhone 17 Air
- Skaltyp: Flow Case
- Material: Silikon, Mikrofiber
- Skydd: Stöttålighet, fallskydd upp till 3,6 meter, upphöjda kanter och repskydd
- Färg: Black
- MagSafe: Ja
- Trådlös laddning: Ja
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 02.06 - 08.06
Beräknad leverans: 02.06 - 08.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 02.06 - 08.06
Beräknad leverans: 02.06 - 08.06
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 02.06 - 08.06
Beräknad leverans: 02.06 - 08.06
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 02.06 - 08.06
Beräknad leverans: 02.06 - 08.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 02.06 - 08.06
Beräknad leverans: 02.06 - 08.06
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 02.06 - 08.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 08.06
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 02.06 - 07.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 07.06
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 03.06 - 08.06
Beräknad leveranstid: 03.06 - 08.06
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 03.06 - 08.06
Beräknad leveranstid: 03.06 - 08.06
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 03.06 - 07.06
Beräknad leveranstid: 03.06 - 07.06
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 02.06 - 08.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 08.06
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 02.06 - 08.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 08.06
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 03.06 - 07.06
Beräknad leveranstid: 03.06 - 07.06
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.


