CARE by PanzerGlass Feature FLOW MagSafe, iPhone Air -suojakuori, musta
Valmistaja: PANZERGLASS
ID: PG-CR17473
3490€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Tekniset tiedot | |
| Kestävän kehityksen tekniikat ja materiaalit | 60% recycled post-consumer silicone |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 40 g |
| Tuotteen korkeus | 163,4 mm |
| Tuotteen leveys | 81,6 mm |
| Tuotteen syvyys | 14,2 mm |
| Paksuus | 1,42 cm |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 70 g |
| Pakkauksen syvyys | 18 mm |
| Pakkauksen korkeus | 200 mm |
| Pakkauksen leveys | 108 mm |
| Pakkaustyyppi | Ripustettava laatikko |
| Pakkauksen sisältö | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Ominaisuudet | |
| Yhteensopivuus | Apple - iPhone Air |
| Materiaali | Silikoni |
| Tuotteen väri | Musta |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Työpöytäteline | ![]() |
| Sisäinen akku | ![]() |
| Suojaustoiminnot | Kolahduksenkestävä, Pudotuksenkestävä, Naarmuuntumisenkestävä |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Apple |
| Pinnan väri | Yksivärinen |
| Kotelotyyppi | Suojus |
| Closure tyyppi | Ei sovellettavissa |
| Laitteiden yhteensopivuus | Matkapuhelin/älypuhelin |
| Langaton lataaminen | ![]() |
| Tuotetyyppi | Suojakotelo |
| Helppo käyttää | ![]() |
| Värin nimi | Musta |
| Kierrätetyn materialin prosenttiosuus | 60% |
| Korttitasku | ![]() |
| Kestää pudotuksen joka korkeudelta | 3,6 m |
| Valmistettu kierrätetyistä materiaaleista | ![]() |
| Kierrätetyt materiaalit | Kierrätetty silikoni |
| MagSafe-yhteensopiva | ![]() |
| Logistiikkatiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 3926909790 |
| EAN | 5715685027246 |
CARE by PanzerGlass Feature FLOW on Apple iPhone 17 Air -puhelimen suojakuori, jonka valmistuksessa on käytetty kierrätettyjä materiaaleja ympäristövaikutusten vähentämiseksi. Tuotteessa on miellyttävän tuntuinen pintaviimeistely ja pehmeä sisävuoraus, joka suojaa puhelimen pintaa kulumiselta käytön aikana. Rakenteen reunat on muotoiltu suojaamaan laitetta myös silloin, kun se asetetaan tasolle näyttö alaspäin. Kuori on suunniteltu siten, että se mahdollistaa muiden magneettisten tarvikkeiden käytön ja tukee sähköistä latausta rakenteen läpi ilman tarvetta poistaa tätä mustaa suojaa.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Yhteensopivuus: Apple iPhone 17 Air
- Kuorityyppi: Flow Case
- Materiaali: Silikoni ja mikrokuitu
- Suojaus: Iskunkestävyys, 3,6 metrin pudotussuoja ja korotetut reunat
- Väri: musta
- MagSafe: Kyllä
- Langaton lataus: Kyllä
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 08.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 07.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 07.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 08.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 08.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 07.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 07.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 08.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 08.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 07.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 07.06.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


