452990€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
Manuals
| Tekniska data | |
| Enhetstyp | SSD |
| https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true | |
| Processor | |
| Processor | 358H |
| Processortillverkare | Intel |
| Processorfamilj | Intel Core Ultra X7 |
| Processorkärnor | 16 |
| Processortrådar | 16 |
| Processorboostfrekvens | 4,8 GHz |
| Processorns cache | 18 MB |
| Processorns cachetyp | L3 |
| Minne | |
| Typ av internminne | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximalt internminne | 32 GB |
| Minne klockhastighet | 9600 MHz |
| Icke ECC | ![]() |
| Minnets formfaktor | Integrerat |
| Minneslayout | Ej tillgänglig |
| Internminne | 32 GB |
| Skärm | |
| Skärm diagonal | 35,6 cm (14") |
| Ljusstyrka | 500 cd/m² |
| Upplösning | 2880 x 1800 pixlar |
| Diagonal skärmstorlek | 35,6 cm |
| Pekskärm | ![]() |
| LED-bakgrundsbelysning | ![]() |
| Max uppdateringsfrekvens | 120 hz |
| HD-typ | 3K |
| Färgomfång | 100% |
| Paneltyp | OLED |
| DCI-P3-täckning | 100% |
| RGB-färgrymd | DCI-P3 |
| Audio | |
| Antal inbyggda högtalare | 4 |
| Inbyggda högtalare | ![]() |
| Antal mikrofoner | 2 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 1,29 kg |
| Bredd | 312,7 mm |
| Djup | 219,9 mm |
| Strömtillförsel | |
| AC-adapter, inspänning | 100 - 240 V |
| AC-adapter, frekvens | 50 - 60 hz |
| AC-adapter, effektförlust | 65 W |
| Tangentbord | |
| Pekredskap | Styrplatta |
| Numeriskt tangentbord | ![]() |
| Spillresistent tangentbord | ![]() |
| Tangentbord med bakgrundsbelysning | ![]() |
| Inmatningsenhetens modell | HP Premium Keyboard |
| Tangentbordets färgnamn | Atmospheric blue |
| Nätverk | |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-version | 6.0 |
| Antenntyp | 2x2 |
| Bluetooth | ![]() |
| Wi-Fi | ![]() |
| WWAN controller | HP R15 5G Solution |
| Mobil nätverksanslutning | ![]() |
| Wi-Fi-standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN-kontrollens modell | Intel Wi-Fi 7 BE211 |
| Mobilt nätverksgeneration | 5G |
| WLAN-styrenhet, tillverkare | Intel |
| Lagringsmedia | |
| Diskkapacitet | 1 TB |
| Total lagringskapacitet | 1000 GB |
| Solid-state drive-gränssnitt | PCI Express |
| Antalet installerade SSD | 1 |
| Lagringsmedia | SSD |
| SSD-diskens formfaktor | M.2 |
| NVMe | ![]() |
| Total SSD-kapacitet | 1 TB |
| Bevakning | |
| Lösenordsskydd | ![]() |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | CCC, RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Programvara | |
| Installerat operativsystem | Windows 11 Pro |
| Kamera | |
| Upplösning (numerisk), främre kamera | 5 MP |
| Förpackningens innehåll | |
| Tangentbord inkluderat | ![]() |
| Batteri | |
| Batteriteknik | Litium Polymer (LiPo) |
| Antalet battericeller | 6 |
| Batterikapacitet (wattimmar) | 68 wh |
| Specialegenskaper | |
| HP-högtalartyp | HP Quad-högtalare |
| HP segment | Business |
| 821844638415 | |
| Övriga egenskaper | |
| UNSPSC-kod | 43211503 |
| HP Care Pack-tjänster säljs separat. Tjänstenivåer och svarstider för HP Care Pack-tjänster kan variera mellan olika geografiska områden. Tjänsten påbörjas vid hårdvarans inköpsdatum. Restriktioner och begränsningar gäller. Mer information finns på http://www.hp.com/go/cpc. HP-tjänsterna lyder under HPs tillämpliga villkor för den tjänst som levereras till eller anges för kunden vid tidpunkten för köpet. Kunden kan ha ytterligare lagstadgade rättigheter enligt lokal tillämplig lagstiftning och dessa rättigheter påverkas inte av HPs tjänstevillkor eller den begränsade HP-garanti som gäller för HP-produkten. | |
| Design | |
| Formfaktor | Clamshell |
| Produktens färg | Blå |
| Positionering på marknaden | Premium |
| Färgnamn | Atmospheric blue |
| Intel® vPro ™ plattformsberättigande | ![]() |
| Ursprungligt märkesnamn | HP |
| Grafiken | |
| Ombord grafikkort | ![]() |
| Familj av inbyggda grafikkort | Intel Arc Graphics |
| Inbyggd grafikprocessor (GPU) | Intel |
| Processor specialfunktioner | |
| Intel® Turbo Boost Technology | ![]() |
| Prestanda | |
| Gyroskop | ![]() |
| Temperatursensor | ![]() |
| Hallsensor | ![]() |
| Egenskaper | |
| Produkttyp | Bärbar dator |
| Hållbarhet | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | ![]() |
| Hållbarhetscertifiering | ENERGY STAR, EPEAT, TCO, TCO10 |
| Hållbara tekniker och material | Låg halogenhalt; Storförpackning tillgänglig; Externt nätaggregat med 90 % effektivitet; Kudden av formpressad pappersmassa inuti boxen är 100 % hållbart framtagen och kan återvinnas; 100 % av HPs pappersbaserade förpackningar kommer från återvunna eller certifierade hållbara källor; Den yttre boxen och de korrugerade kuddarna är 100 % hållbart framtagna eller kan återvinnas; Minst 30 % återvunnen hushållsplast |
| NPU-prestanda upp till | 50 TOPs |
| NPU (Neural Processor Unit) | Intel AI Boost |
| Copilot+ PC | ![]() |
| EAN | 0821844638415 |
| Garanti | 3 år |
HP EBXFlG2i14AI X7 358H är en bärbar dator i ett 14-tumsformat, utformad för professionellt bruk. Systemet är konfigurerat för att hantera applikationer med 32 GB internminne och en SSD-enhet på 1 TB som ger snabb åtkomst till filer. En central egenskap är den inbyggda anslutningen för mobila nätverk (5G/LTE), vilket möjliggör kontinuerlig uppkoppling utanför traditionella Wi-Fi-nätverk. Datorns kompakta design är anpassad för användare som arbetar på distans eller ofta är på resande fot.
Nyckelfunktioner:- Internminne: 32 GB
- Total lagringskapacitet: 1000 GB
- Antal installerade SSD-enheter: 1
- Skärmstorlek: 14"
- Enhetstyp: Bärbar dator
- Mobilnätverksanslutning: Ja (5G/LTE)
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 26.06 - 29.06
Beräknad leverans: 26.06 - 29.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 26.06 - 29.06
Beräknad leverans: 26.06 - 29.06
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 26.06 - 29.06
Beräknad leverans: 26.06 - 29.06
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 26.06 - 29.06
Beräknad leverans: 26.06 - 29.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 26.06 - 29.06
Beräknad leverans: 26.06 - 29.06
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 26.06 - 29.06
Beräknad leveranstid: 26.06 - 29.06
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 26.06 - 28.06
Beräknad leveranstid: 26.06 - 28.06
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 27.06 - 29.06
Beräknad leveranstid: 27.06 - 29.06
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 27.06 - 29.06
Beräknad leveranstid: 27.06 - 29.06
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 27.06 - 28.06
Beräknad leveranstid: 27.06 - 28.06
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 26.06 - 29.06
Beräknad leveranstid: 26.06 - 29.06
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 26.06 - 29.06
Beräknad leveranstid: 26.06 - 29.06
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 27.06 - 28.06
Beräknad leveranstid: 27.06 - 28.06
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.


