452990€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Manuals
| Tekniset tiedot | |
| Laitteen tyyppi | SSD |
| https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true | |
| Prosessori | |
| Prosessorimalli | 358H |
| Suoritinvalmistaja | Intel |
| Suoritinperhe | Intel Core Ultra X7 |
| Prosessorin ytimet | 16 |
| Prosessorin säikeet | 16 |
| Suorittimen boost-taajuus | 4,8 GHz |
| Prosessorin välimuisti | 18 MB |
| Prosessorin välimuistityyppi | L3 |
| Muisti | |
| Sisäisen muistin tyyppi | LPDDR5x-SDRAM |
| Sisäinen enimmäismuisti | 32 GB |
| Muistin kellotaajuus | 9600 MHz |
| Non-ECC | ![]() |
| Muisti | Sisäänrakennettu |
| Muistin sijoittelu (paikat x koko) | Ei saatavilla |
| Sisäinen muisti | 32 GB |
| Näyttö | |
| Näytön halkaisija | 35,6 cm (14") |
| Näytön kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytön erottelutarkkuus | 2880 x 1800 pikseliä |
| Ruudun halkaisija (cm) | 35,6 cm |
| Kosketusnäyttö | ![]() |
| LED-taustavalo | ![]() |
| Suurin päivitystaajuus | 120 Hz |
| HD-tyyppi | 3K |
| Värikirjo | 100% |
| Paneelin tyyppi | OLED |
| Värialue DCI-P3 | 100% |
| RGB-väritila | DCI-P3 |
| Ääni | |
| Sisäänrakennettujen kaiuttimien määrä | 4 |
| Sisäiset kaiuttimet | ![]() |
| Mikrofonien lukumäärä | 2 |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 1,29 kg |
| Tuotteen leveys | 312,7 mm |
| Tuotteen syvyys | 219,9 mm |
| Virranhallinta | |
| AC-adapterin syöttöjännite | 100 - 240 V |
| AC-adapterin taajuus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapterin teho | 65 W |
| Näppäimistö | |
| Osoitinlaite | Tasohiiri |
| Numeronäppäimistö | ![]() |
| Roiskesuojattu näppäimistö | ![]() |
| Taustavalaistu näppäimistö | ![]() |
| Tulon laitemalli | HP Premium Keyboard |
| Näppäimistövärin nimi | Tunnelmallinen sininen |
| Verkko | |
| Wi-Fi-standardit | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-versio | 6.0 |
| Antennityyppi | 2x2 |
| Bluetooth | ![]() |
| Wi-Fi | ![]() |
| WWAN-ohjain | HP R15 5G Solution |
| Mobiiliverkkoyhteys | ![]() |
| Wi-Fi-standardi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN-ohjaimen malli | Intel Wi-Fi 7 BE211 |
| Mobiiliverkon sukupolvi | 5G |
| WLAN-ohjaimen valmistaja | Intel |
| Tallennusväline | |
| Levyn kapasiteetti | 1 TB |
| Kokonaistallennuskapasiteetti | 1000 GB |
| SSD-liittymä | PCI Express |
| Asennettujen SSD:iden lukumäärä | 1 |
| Tallennusmedia | SSD |
| SSD-malli | M.2 |
| NVMe | ![]() |
| SSD:n kokonaiskapasiteetti | 1 TB |
| Suojaus | |
| Salasanasuojaus | ![]() |
| Sertifikaatit | |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | CCC, RoHS, Yhdysvaltain telehallintovirasto (FCC), CE, BSMI |
| Ohjelmisto | |
| Käyttöjärjestelmä asennettu | Windows 11 Pro |
| Kamera | |
| Etukameran resoluutio (numeerinen) | 5 MP |
| Pakkauksen sisältö | |
| Näppäimistö sisältyy | ![]() |
| Akku | |
| Akkuteknologia | Litium polymeeri (LiPo) |
| Akkukennojen määrä | 6 |
| Akun kapasiteetti | 68 Wh |
| Erityisominaisuudet | |
| HP:n kaiutintyyppi | HP Quad -kaiuttimet |
| HP-segmentti | Yritys |
| 821844638415 | |
| Muut ominaisuudet | |
| UNSPSC-koodi | 43211503 |
| HP Care Pack -palvelupaketit myydään erikseen. HP Care Pack -palvelutasot ja -vastausajat saattavat vaihdella alueittain. Palvelu alkaa laitteiston ostopäivästä. Palveluun saattaa liittyä rajoituksia. Lisätietoja on osoitteessa http://www.hp.com/go/cpc. HP-palveluihin sovelletaan ostohetkellä asiakkaalle toimitettavia tai asiakkaan tietoon annettavia HP:n palveluehtoja. Asiakkaalla saattaa olla sovellettavan paikallisen lainsäädännön mukaisia lisäoikeuksia, joihin HP:n palveluehdot tai HP-tuotteen rajoitettu HP-takuu eivät vaikuta. | |
| Suunnittelu | |
| Kotelo | Simpukka |
| Tuotteen väri | Sininen |
| Asema markkinoilla | Premium |
| Värin nimi | Tunnelmallinen sininen |
| Intel® vPro™ -alustakelpoinen | ![]() |
| Alkuperäinen tuotemerkkinimi | HP |
| Grafiikka | |
| Sisäinen näytönohjain | ![]() |
| Sisäänrakennettu grafiikka-adapteriperhe | Intel Arc Graphics |
| Kiinteän GPU:n valmistaja | Intel |
| Suorittimen erityispiirteet | |
| Intel® Turbo Boost -teknologia | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Gyroskooppi | ![]() |
| Lämpötila-anturi | ![]() |
| Hall-anturi | ![]() |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Kannettava tietokone |
| Kestävän kehityksen mukainen | ![]() |
| Kestävän kehityksen sertifikaatit | ENERGY STAR, EPEAT, TCO, TCO10 |
| Kestävän kehityksen tekniikat ja materiaalit | Vähähalogeeninen; Saatavana tukkupakkauksessa; Ulkoinen virtalähde, hyötysuhde 90 %; Pakkauksessa käytetty muotoon puristettu kuitupehmuste on kokonaan vastuullisesti hankittua ja kierrätettävää; HP:n paperipohjaiset pakkaukset on tehty kokonaan vastuullisista lähteistä hankitusta, kierrätetystä tai sertifioidusta materiaalista; Ulkopakkaus ja aaltopahvipehmusteet ovat kokonaan vastuullisesti hankittuja tai kierrätettäviä; Vähintään 30 % kuluttajakäytön jälkeen kierrätettyä muovia |
| NPU:n suorituskyky enintään | 50 TOPs |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Copilot+ PC | ![]() |
| EAN | 0821844638415 |
| Takuu | 3 vuotta |
HP EBXFlG2i14AI X7 358H on yrityskäyttöön suunniteltu kannettava tietokone, jonka 14-tuumainen näyttö tekee siitä helposti mukana kuljetettavan. Laitteen suorituskyky perustuu 32 gigatavun keskusmuistiin ja 1 teratavun SSD-asemaan, joka mahdollistaa nopean pääsyn tiedostoihin ja sovelluksiin. Tämä malli on suunniteltu erityisesti liikkuvaan työhön, ja sen keskeinen ominaisuus on sisäänrakennettu 5G/LTE-mobiiliverkkoyhteys. Yhteysominaisuus takaa pääsyn internetiin myös silloin, kun Wi-Fi-verkkoa ei ole saatavilla.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Kompakti 14 tuuman näyttö
- 32 GB keskusmuistia vaativaan käyttöön
- 1000 GB nopeaa SSD-tallennustilaa
- Sisäänrakennettu 5G/LTE-mobiiliverkkoyhteys
- Suunniteltu yrityskäyttöön ja liikkuvaan työhön
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 26.06. - 29.06.
Arvioitu toimitus: 26.06. - 29.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 26.06. - 29.06.
Arvioitu toimitus: 26.06. - 29.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 26.06. - 29.06.
Arvioitu toimitus: 26.06. - 29.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 26.06. - 29.06.
Arvioitu toimitus: 26.06. - 29.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 26.06. - 29.06.
Arvioitu toimitus: 26.06. - 29.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 26.06. - 29.06.
Arvioitu toimitusaika: 26.06. - 29.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 26.06. - 28.06.
Arvioitu toimitusaika: 26.06. - 28.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 27.06. - 29.06.
Arvioitu toimitusaika: 27.06. - 29.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 27.06. - 29.06.
Arvioitu toimitusaika: 27.06. - 29.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 27.06. - 28.06.
Arvioitu toimitusaika: 27.06. - 28.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 26.06. - 29.06.
Arvioitu toimitusaika: 26.06. - 29.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 26.06. - 29.06.
Arvioitu toimitusaika: 26.06. - 29.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 27.06. - 28.06.
Arvioitu toimitusaika: 27.06. - 28.06.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


