logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi

C2G - XFP lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Juniper EX-XFP-10GE-LR) - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - LC single-mode - jopa 10 km - 1310 nm malleihin

AMO
89101
1201,90 € Visa Moms 0% Visa Moms 24%
Webblager: Obekräftad Uppskattad leveranstid: Obekräftad
Produktspecifikation
Beskrivning
Tillgänglig / Leverans
Prisutveckling
EAN4894380891015

Tyvärr saknas produktinformation för denna produkt.