logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi

C2G - XFP lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Juniper EX-XFP-10GE-LR) - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - LC single-mode - jopa 10 km - 1310 nm malleihin

89101
2145,90 €
Visa price: inkl. Moms exkl. Moms
Webblager:
02.01.2019

Uppskattad leveranstid: 02.01.2019
Leveranskostnad: från 3,90 €
Avhämtning från butiken0,00 €
Postens paketautomat3,90 €
Postpaket5,60 €
Till dörren-paket11,10 €
Hempaket11,70 €
Matkahuolto Närpaket6,20 €
Matkahuolto Busspaket4,10 €
Butiker:välj
02.01.2019
Produktspecifikation
EAN4894380891015
Beskrivning

Tyvärr saknas produktinformation för denna produkt.

Prisutveckling
På lager i butiker