Produkten är inte tillgänglig
Produkten har utgått från sortimentet eller är inte tillgänglig för tillfället.
Produkten har utgått från sortimentet eller är inte tillgänglig för tillfället.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Tekniska data | |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 44 g |
| Vikt inkl. förpackning | 81 g |
| Bandlängd | 5 m |
| Höjd | 85 mm |
| Bredd | 140 mm |
| Djup | 147 mm |
| Bandbredd | 1,2 cm |
| Låddjup | 200 mm |
| Förpackningens bredd | 150 mm |
| Förpackningstyp | Låda |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Övriga egenskaper | |
| Bandstorlekt | 1,2 cm |
| Egenskaper | |
| Utskriftsteknologi | Termal transfer |
| Material | papper |
| Produktens färg | Rosa |
| Bandtyp | TZ |
| Ursprungsland | Kina |
| Bibehållande av reservdelar | 5 År |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 1980 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 330 styck |
| Lager per lastpall | 15 styck |
| Antal kartonger per lager | 22 styck |
| Pallens vikt | 174,8 kg |
| Lastpallens totalhöjd | 14,2 cm |
| Harmonized System (HS)-kod | 48219090 |
| EAN | 4977766698641 |
| Garanti | 30 år |
| Source: Icecat.biz | |
TZEMQP35 BROTHER12MM WHITE ON BERRY PINK MATT TAP
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 11:00 - 15:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 14:00
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.
