Tuote ei ole saatavilla
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Tekniset tiedot | |
| Lavan tyyppi | 800 x 1200 mm |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 44 g |
| Pakkauksen paino | 81 g |
| Nauhan pituus | 5 m |
| Tuotteen korkeus | 23 mm |
| Tuotteen leveys | 140 mm |
| Tuotteen syvyys | 147 mm |
| Nauhan leveys | 1,2 cm |
| Pakkauksen syvyys | 200 mm |
| Pakkauksen korkeus | 85 mm |
| Pakkauksen leveys | 150 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Muut ominaisuudet | |
| Nauhan koko | 1,2 cm |
| Ominaisuudet | |
| Tulostustekniikka | Lämpösiirto |
| Materiaali | Paperi |
| Tuotteen väri | Vaaleanpunainen |
| Nauhatyyppi | TZ |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Varaosien säilyvyys | 5 vuosi/vuosia |
| Logistiikkatiedot | |
| Tuotteita lavalla | 1980 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 330 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 15 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 22 kpl |
| Lavan paino | 174,8 kg |
| Kuormalavan korkeus | 14,2 cm |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 48219090 |
| EAN | 4977766698641 |
| Takuu | 30 vuotta |
| Source: Icecat.biz | |
TZEMQP35 BROTHER12MM WHITE ON BERRY PINK MATT TAP
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 11:00 - 15:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 14:00
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.
