logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

Koulut ja julkinen sektori

Nettikauppamme ja paikallisten liikkeidemme kautta tarjoamme kouluille toimivaa yhteistyötä, olkoon tarpeena laitteiston täydentäminen yksittäisellä tuotteella tai tarjous isosta hankinnasta. Voit rohkeasti kääntyä koulumyyntivastaaviemme tai paikallisten liikkeidemme puoleen. Ota meihin rohkeasti yhteyttä kaikissa asioissa.

iTronic-yritysmyyjämme ovat erikoistuneet Applen tuotteisiin ja järjestelmiin. Kaikissa iTronic-liikeissämme on myös Apple-auktorisoitua huoltohenkilökuntaa.

Robert Granholm

Apple ja Multimedia
robert.granholm@itronic.fi
+358 (0)50 512 29 33

Christian Thesslund

Multitronic Vaasa/PC
christian.thesslund@multitronic.fi
+358 (0)6 319 77 17

Dennis Holmberg

Multitronic Pietarsaari
dennis.holmberg@multitronic.fi
+358 (0)6 786 84 06

Hannu Koskinen

Multitronic/iTronic Jyväskylä
dennis.holmberg@multitronic.fi
+358 (0)6 786 84 06

Janne Peltonen

Multitronic/iTronic Lappeenranta
janne.peltonen@itronic.fi
+358 (0)20 792 92 19

Tim Häggblom

Multitronic Ahvenanmaa
tim.haggblom@multitronic.fi
+358 (0)45 738 00 00

Massi Björkgren

iTronic Vaasa
massi@itronic.fi
+358 (0)40 134 11 40

Janne Haapasalmi

iTronic Seinäjoki
janne.haapasalmi@itronic.fi
+358 (0)50 534 46 12