logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

DELTACO OM3 kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 100m

LCLC-6100
213,90 €
Näyta hinta: sis. ALV ilman ALV
Multitronic keskusvarasto0
Multitronic - JNT Vaasa0
Multitronic - JNT Pietarsaari0
iTronic Vaasa0
iTronic Seinäjoki0
Multitronic / iTronic Lappeenranta0
Multitronic / iTronic Jyväskylä0
Multitronic Maarianhamina0
Multicare Pietarsaari0
Toimittaja3 kpl
Arvioitu toimitusaika1-4 päivää
Nouto myymälästä0,00 €
Postin pakettiautomaatit3,90 €
Postipaketti5,60 €
Ovelle-paketti11,10 €
Kotipaketti11,70 €
Matkahuolto Lähellä-paketti6,20 €
Matkahuolto Bussipaketti4,10 €
Tuotetiedot
EAN7340004696056
Kuvaus

DELTACO kuitukaapeli, LC-LC, 50/125, OM3, halogeeniton kaapeli, duplex, multimode, 100m

Hinnan muutokset
Multitronic keskusvarasto0
Multitronic - JNT Vaasa0
Multitronic - JNT Pietarsaari0
iTronic Vaasa0
iTronic Seinäjoki0
Multitronic / iTronic Lappeenranta0
Multitronic / iTronic Jyväskylä0
Multitronic Maarianhamina0
Multicare Pietarsaari0
Toimittaja3 kpl
Arvioitu toimitusaika1-4 päivää