logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

Valokuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 20m

DELTACO
FB-520
49,90 € Näytä ALV 0% Näytä ALV 24%
Verkkokauppa: 28 kpl saatavilla Arvioitu toimitusaika: 1-4 päivää
Tuotetiedot
Kuvaus
Saatavuus / Toimitus
Hinnan muutokset
Pakkaustiedot
Määrä1
Ominaisuudet
SertifiointiChlorine free, IEC61753-022-2
Täysin kaksipuolinencheckmark
Johdon pituus20 m
Kaapelin väriOranssi
KaapelityyppiLSZH
Tiedonsiirtonopeus10 Gbit/s
Liittimen materiaaliKeraaminen
Liitin 1SC
Liitin 2SC
Kohdistuksen häviö0,3 dB
Ytimen halkaisija62,5 µm
Kuoren halkaisija125 µm
Tuetut aaltopituudet850,1300 nm
ValokuitutyyppiOM1
Liittimen sukupuoliMale connector / Male connector
EAN7340004612575
Takuu5 vuotta
Source: Icecat.biz

Valokuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 20m