logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

Kuitukaapeli SC-SC duplex, multimode 10m

DELTACO
FB-510
31,90 € Näytä ALV 0% Näytä ALV 24%
Verkkokauppa: 35 kpl saatavilla Arvioitu toimitusaika: 1-4 päivää
Tuotetiedot
Kuvaus
Saatavuus / Toimitus
Hinnan muutokset
Paino ja mitat
Kaapelin halkaisija2 mm
Pakkaustiedot
Määrä5
PakkaustyyppiLaukku
Ominaisuudet
SertifiointiIEC61753-022-2.
Täysin kaksipuolinencheckmark
Johdon pituus10 m
Kaapelin väriOranssi
KaapelityyppiLSZH
Tiedonsiirtonopeus10 Gbit/s
Liittimen materiaaliKeraaminen
Liitin 1SC
Liitin 2SC
Kohdistuksen häviö0,3 dB
Ethernet-liitännän tyyppi10 Gigabit Ethernet
Valokuidun rakenneMonitila
Ytimen halkaisija62,5 µm
Kuoren halkaisija125 µm
Pistokkeen materiaaliVähän savuava halogeeniton (LSZH)
ValokuitutyyppiOM1
Liittimen sukupuoliMale connector / Male connector
EAN7340004612537
Takuu5 vuotta
Source: Icecat.biz

DELTACO kuitukaapeli SC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 10m