logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 10m

DELTACO
FB-510S
26,90 € Näytä ALV 0% Näytä ALV 24%
Verkkokauppa: 40+ kpl saatavilla Arvioitu toimitusaika: 1-4 päivää
Tuotetiedot
Kuvaus
Saatavuus / Toimitus
Hinnan muutokset
EAN7340004612544
Takuu5 vuotta

DELTACO kuitukaapeli SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 10m