logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 10m

DELTACO
FB-510S
27,90 € Näytä ALV 0% Näytä ALV 24%
Verkkokauppa: 40+ kpl saatavilla Arvioitu toimitusaika: 1-4 päivää
Tuotetiedot
Kuvaus
Saatavuus / Toimitus
Hinnan muutokset
Ympäristöolosuhteet
Varastointilämpötila-40 - 80 °C
Käyttölämpötila-20 - 70 °C
Pakkaustiedot
Määrä1
Ominaisuudet
Täysin kaksipuolinencheckmark
Johdon pituus10 m
Kaapelin väriKeltainen
KaapelityyppiLSZH
Liitin 12x SC
Liitin 22x SC
Kohdistuksen häviö0,3 dB
Valokuidun rakenneYksittäistila
Ytimen halkaisija9 µm
Kuoren halkaisija125 µm
Pistokkeen materiaaliVähän savuava halogeeniton (LSZH)
ValokuitutyyppiOS2
Liittimen sukupuoliMale connector / Male connector
EAN7340004612544
Takuu5 vuotta
Source: Icecat.biz

DELTACO kuitukaapeli SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 10m