logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 1m

FB-51S
18,90 €
Näyta hinta: sis. ALV ilman ALV
Verkkokauppa:
Ei vahvistettu

Arvioitu toimitusaika: Ei vahvistettu
Toimituskulut: alkaen 3,90 €
Nouto myymälästä0,00 €
Postin pakettiautomaatit3,90 €
Postipaketti5,60 €
Ovelle-paketti11,10 €
Kotipaketti11,70 €
Matkahuolto Lähellä-paketti6,20 €
Matkahuolto Bussipaketti4,10 €
Myymälät:valitse
Ei vahvistettu
Tuotetiedot
Ominaisuudet
Johdon pituus1 m
Kaapelin väriKeltainen
SukupuoliUros/uros
Liitin 1SC
Liitin 2SC
EAN7340004612520
Takuu5 vuotta
Source: Icecat.biz
Kuvaus

DELTACO kuitukaapeli SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1m

Hinnan muutokset
Myymäläsaatavuus