logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 3m

DELTACO
FB-53S
20,90 € Näytä ALV 0% Näytä ALV 24%
Verkkokauppa: 40+ kpl saatavilla Arvioitu toimitusaika: 1-4 päivää
Tuotetiedot
Kuvaus
Saatavuus / Toimitus
Hinnan muutokset
Pakkaustiedot
Määrä1
Ominaisuudet
Täysin kaksipuolinencheckmark
Johdon pituus3 m
Kaapelin väriKeltainen
Liitin 1SC
Liitin 2SC
Valokuidun rakenneYksittäistila
Ytimen halkaisija9 µm
Kuoren halkaisija125 µm
ValokuitutyyppiOS2
Liittimen sukupuoliMale connector / Male connector
EAN7340004606239
Takuu5 vuotta
Source: Icecat.biz

DELTACO kuitukaapeli SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 3m