logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 5m

FB-55
23,90 €
Näyta hinta: sis. ALV ilman ALV
Verkkokauppa:
18.01.2019

Arvioitu toimitusaika: 18.01.2019
Toimituskulut: alkaen 3,90 €
Nouto myymälästä0,00 €
Postin pakettiautomaatit3,90 €
Postipaketti5,60 €
Ovelle-paketti11,10 €
Kotipaketti11,70 €
Matkahuolto Lähellä-paketti6,20 €
Matkahuolto Bussipaketti4,10 €
Myymälät:valitse
18.01.2019
Tuotetiedot
EAN7340004612612
Takuu5 vuotta
Kuvaus

DELTACO kuitukaapeli SC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 5m

Hinnan muutokset
Myymäläsaatavuus