logo Multitronic Oy
Myllärinkatu 10
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 5m

Valmistaja: DELTACO
ID: FB-55
-50%
1290€ Näytä ALV 0% Näytä ALV 24%
norm. 25,90 €
Arvioitu toimitus: 04.06.
34kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 3-5 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 3-5 päivää kuluttua Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 3-5 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 3-5 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 3-5 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 3-5 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 3-5 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Multitronic varastomyymälä
Multitronic | JNT Pietarsaari
Multitronic Seinäjoki
Multitronic | iTronic Jyväskylä
Multitronic | iTronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
iTronic Vaasa
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Paino ja mitat
Kaapelin halkaisija2 mm
Pakkaustiedot
Lukumäärä per pakkaus1 kpl
Ominaisuudet
SertifiointiChlorine free, IEC61753-022-2
Täysin kaksipuolinencheckmark
Johdon pituus5 m
Tiedonsiirtonopeus10 Gbit/s
Tuotteen väriOranssi
Liittimen materiaaliKeraaminen
Liitin 1SC
Liitin 2SC
Kohdistuksen häviö0,3 dB
Ytimen halkaisija62,5 µm
Kuoren halkaisija125 µm
Pistokkeen materiaaliVähän savuava halogeeniton (LSZH)
Liittimen 1 sukupuoliUros
Liittimen 2 sukupuoliUros
Tuetut aaltopituudet850,1300 nm
ValokuitutyyppiOM1
EAN7340004612612
Takuu5 vuotta
Source: Icecat.biz

DELTACO kuitukaapeli SC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 5m

Multitronic varastomyymälä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 03.06. - 04.06.
Multitronic | JNT Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 03.06. - 04.06.
Multitronic Seinäjoki: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 03.06. - 04.06.
Multitronic | iTronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 03.06. - 04.06.
Multitronic | iTronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 03.06. - 04.06.
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 03.06. - 04.06.
iTronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 03.06. - 04.06.
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 04.06.
Ilmainen
Postin pakettiautomaatti
Arvioitu toimitusaika: 03.06.
4,90 €
Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 04.06.
4,90 €
Matkahuolto Lähellä-paketti
Arvioitu toimitusaika: 04.06.
4,90 €
Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 04.06.
6,90 €
Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 04.06.
16,90 €

Etusivu

Valikko

Ostoskori

Haku