1690€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 34 g |
| Pakkauksen syvyys | 141 mm |
| Pakkauksen korkeus | 24 mm |
| Pakkauksen leveys | 97 mm |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
| Sertifikaatit | |
| Sertifiointi | CE |
| Muut ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | Syaani |
| Ominaisuudet | |
| Malli | Alkuperäinen |
| Väri | ![]() |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Yhteensopivuus | - Expression Photo XP-960 - Expression Photo XP-950 - Expression Photo XP-860 - Expression Photo XP-760 - Expression Photo XP-55 - Epson Expression Photo XP-850 - Epson Expression Photo XP-750 |
| Tulostuskasettien väri(t) | Syaani |
| Alkuperämaa | Indonesia |
| Mustepatruunan tyyppi | Perusvärintuotto |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Epson |
| OEM-koodi | C13T24224012 |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Mustetyyppi | Väripohjainen muste |
| Värimusteen määrä | 4,6 ml |
| Värimusteen sivun tuotto | 360 pages |
| Värimustekasettien määrä | 1 |
| Väripatruunan palautus ja kierrätys | ![]() |
| Värimusteen tyyppi | Väripohjainen muste |
| Logistiikkatiedot | |
| Tuotteita lavalla | 3400 kpl |
| Tukkupakkauksen korkeus | 146 mm |
| Tukkupakkauksen leveys | 102 mm |
| Minimi tilausmäärä | 10 kpl |
| Tuotepakkauksen paino | 0 g |
| Lavan paino | 0 g |
| Kuormalavan leveys | 80 cm |
| Kuormalavan pituus | 120 cm |
| Kuormalavan korkeus | 39 cm |
| Tuotepakkauksen pituus | 260 mm |
| Määrä per tuotepakkaus | 10 kpl |
| Tuotepakkauksen GTIN (EAN/UPC) | 8715946627205 |
| Määrä per kerros | 340 kpl |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Määrä per lavakerros (UK) | 340 kpl |
| Määrä per lava (UK) | 3400 kpl |
| Lavan paino (UK) | 0 g |
| Lavan pituus (UK) | 120 cm |
| Lavan leveys (UK) | 100 cm |
| Lavan korkeus (UK) | 2 m |
| EAN | 8715946625324 |
| Takuu | 1 vuosi |
Tämä aito Epson T2422 -mustepatruuna on suunniteltu Expression Photo -sarjan mustesuihkutulostimien luotettavaan toimintaan. Patruuna käyttää syaania väriä ja perustuu väriainepohjaiseen mustekoostumukseen, joka on kehitetty tasaisille värisiirtymille ja sävyjen toistamiseen valokuva- ja dokumenttitulostuksessa. Musteen tilavuus on 4,6 ml, minkä myötä mustekasetin arvioitu sivutuotto vakiokapasiteetilla on 360 sivua. Tuotteen yhteensopivuus kattaa erikseen luetellut Expression Photo XP-sarjan mallit, taaten suorituskyvyn, joka vastaa valmistajan teknisiä vaatimuksia.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Musteen väri Syaani
- Käytettävä tulostustekniikka Mustesuihku
- Vakiokapasiteetin mustekasetti
- Väriainepohjainen mustekoostumus
- Yhteensopivuus Expression Photo XP -sarjan tulostimien kanssa
- CE-sertifioitu tuote
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Tänään: Suljettu
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Tänään: Suljettu
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Tänään: Suljettu
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Tänään: Suljettu
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Tänään: Suljettu
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 04.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 04.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 05.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 05.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 04.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 04.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


