2990€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Ympäristöolosuhteet | |
| Varastointilämpötila | -20 - 40 °C |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen syvyys | 24 mm |
| Pakkauksen korkeus | 97 mm |
| Pakkauksen leveys | 142 mm |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
| Sertifikaatit | |
| Sertifiointi | CE |
| Ominaisuudet | |
| Malli | Alkuperäinen |
| Väri | ![]() |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Yhteensopivuus | - Expression Photo XP-960 - Expression Photo XP-950 - Expression Photo XP-860 - Expression Photo XP-760 - Expression Photo XP-55 - Epson Expression Photo XP-850 - Epson Expression Photo XP-750 |
| Tulostuskasettien väri(t) | Vaalea Magenta |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Epson |
| OEM-koodi | C13T24364022 |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Värimusteen määrä | 9,8 ml |
| Värimusteen sivun tuotto | 740 sivua |
| Värimustekasettien määrä | 1 |
| Väripatruunan palautus ja kierrätys | ![]() |
| Värillisten väriainepatruunoiden määrä | 1 |
| Värimusteen tyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Logistiikkatiedot | |
| Tuotteita lavalla | 3400 kpl |
| Tukkupakkauksen korkeus | 146 mm |
| Tukkupakkauksen leveys | 102 mm |
| Minimi tilausmäärä | 10 kpl |
| Kuormalavan leveys | 80 cm |
| Kuormalavan pituus | 120 cm |
| Kuormalavan korkeus | 39 cm |
| Tuotepakkauksen pituus | 260 mm |
| Määrä per tuotepakkaus | 10 kpl |
| Määrä per kerros | 340 kpl |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Määrä per lavakerros (UK) | 340 kpl |
| Määrä per lava (UK) | 3400 kpl |
| EAN | 8715946625539 |
| Takuu | 1 vuosi |
Tämä Epson 24XL -valmistemuste sisältää vaalean magentan (Light Magenta) väristä pigmenttipohjaista mustetta. Suurikapasiteettinen (XL) kasetti sisältää 9,8 ml mustetta ja sen arvioitu sivutuotto on 740 sivua. Muste on suunniteltu käytettäväksi Epson Expression Photo -sarjan mustesuihkutulostimissa, varmistaen toiminnallisen yhteensopivuuden. Pigmenttipohjainen mustetyyppi edistää pitkäkestoisen tulostusjäljen muodostumista ja soveltuu graafisen materiaalin tulostamiseen. Tuote toimitetaan yhden kappaleen pakkauksena OEM-koodilla C13T24364022.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Vaalean magentan tulostusväri
- Suurikapasiteettinen XL-mustepatruuna
- Sisältää 9,8 millilitraa pigmenttipohjaista mustetta
- Arvioitu sivumäärä 740 sivua
- Yhteensopiva mustesuihkutulostustekniikan kanssa
- Suunniteltu käytettäväksi Epson Expression Photo -sarjan tulostimissa
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06. - 04.06.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 04.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06. - 04.06.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 04.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06. - 04.06.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 04.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06. - 04.06.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 04.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06. - 04.06.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 04.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 04.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 04.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 04.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 04.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 04.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 04.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 04.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 04.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 04.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 04.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


