SONY KD49XE8005BAEP 49inch 4KHDR 200Hz Android Triluminos
Valmistaja: SONY
ID: KD49XE8005BAEP
Tuote ei ole saatavilla
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Hinnan muutokset
Tekniset tiedot
LED-taustavalocheckmark
Levyasema
Laitteen tyyppiHDD
Näyttö
Näytön halkaisija124,5 cm (49")
Näytön erottelutarkkuus4K 3840 x 2160 pixels
Ruudun halkaisija (cm)123 cm
Tuetut grafiikan erottelutarkkuudet3840 x 2160,4096 x 2160
Tuetut videomoodit480i,480p,576i,576p,720p,1080i,1080p
3Dcross
Led-taustavalon tyyppiEdge-LED
Liikkeen interpolointi -tekniikkaMotionflow XR 240 Hz
Taajuus200 Hz
Näytön teknologiaLED
HD-tyyppi4K Ultra HD
Luminanssin huippuarvon suhde76%
Näytön muotoTasainen
Ääni
ÄänidekooderitDolby Digital
Nimellisteho RMS20 W
Sisäiset kaiuttimetcheckmark
Kaiuttimien lukumäärä2
ÄänitilatElokuva, Urheilu, Standardi
Äänen dekoodausteknologiatDolby Digital Plus,Dolby Digital Pulse
Liitettävyys
Ethernet LAN (RJ-45) -portit1
Kuulokelähdöt1
DVI-portticross
Komposiittivideo sisääntulo1
Tietokone sisään (D-Sub)cross
Ääni sisään (V,O)1
Komponenttivideo sisään (YPbPr/YCbCr)1
RF-portteja1
HDMI-porttien lukumäärä4
HDCPcheckmark
Yhteinen rajapinta plus (CI+)checkmark
Äänen paluukanava (ARC)checkmark
Paino ja mitat
Paino12,2 kg
Tuotteen korkeus640 mm
Tuotteen leveys1118 mm
Tuotteen syvyys57 mm
Tuotteen paino jalustan kanssa12,9 kg
Laitteen leveys (jalustan kanssa)1118 mm
Laitteen korkeus (jalustan kanssa)691 mm
Laitteen syvyys (jalustan kanssa)252 mm
Virranhallinta
Virrankulutus85 W
Virrankulutus valmiustilassa0,5 W
Energiansäästötilacheckmark
EnergialuokkaA
Kokonaisenergiankulutus118 kWh
AC-syöttötaajuus50 Hz
AC-syöttöjännite220 - 240 V
Tehonkulutus (maks.)143 W
Verkko
Wi-Fi-standardit802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
Tuettu selainOpera
Ethernet LANcheckmark
Bluetoothcheckmark
Wi-Ficheckmark
Bluetooth-profiilitHID,HOGP,SPP
Miracastcheckmark
Web-selaincheckmark
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino18 kg
Pakkauksen syvyys160 mm
Pakkauksen korkeus744 mm
Pakkauksen leveys1188 mm
TV-viritin
Analogisen signaalin järjestelmäSECAM B/G,SECAM D/K
Virittimen tyyppiAnaloginen & digitaalinen
Virittimien lukumäärä1 viritin(tä)
Digitaalisignaalimuodon järjestelmäDVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2
Tuetut tv-taajuusalueetUHF,VHF
Sertifikaatit
WiFi-sertifioitucheckmark
Hallintaominaisuudet
On Screen Display (OSD)checkmark
Sähköinen ohjelmaopas (EPG)checkmark
Unitila-ajastincheckmark
Päälle/pois ajastincheckmark
OSD-kielten lukumäärä32
Ääniohjauscheckmark
Pakkauksen sisältö
Kaukosäädincheckmark
Sisältää johdotAC
Käyttöopascheckmark
Pika-aloitusopascheckmark
Sisältää paristotcheckmark
Suunnittelu
Tuotteen väriMusta
VESA-asennusliitännät200 x 200 mm