Tällä tuotteella ei ole hinnanmuutostietoja.
Tuote ei ole saatavilla
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Liitettävyys | |
| Diskettiaseman liitin | ![]() |
| Emolevyn virtaliitin | 20+4 pin ATX |
| EPS virtaliitin (8-pin) | ![]() |
| Suorittimen virtaliitin (4+4 pin) | ![]() |
| PCI Express-virtaliittimiä (6+2 pin) | 2 |
| Emolevyn virtapiuhan pituus | 61 cm |
| SATA-virtakaapelin pituus | 750 mm |
| CPU:n voimakaapeli | 65 cm |
| PCI Express -virtakaapelin pituus | 75 cm |
| Diskettiaseman kaapelin pituus | 10,1 cm |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 1,9 kg |
| Tuotteen korkeus | 86 mm |
| Tuotteen leveys | 180 mm |
| Tuotteen syvyys | 150 mm |
| Virranhallinta | |
| Syöttöjännite | 5 - 10 A |
| Nominaalivirta | 750 W |
| Yhdistetty teho (+3.3V) | 150 W |
| Yhdistetty teho (+12V) | 750 W |
| Yhdistetty teho (+5V) | 150 W |
| Yhdistetty teho (-12V) | 9,6 W |
| Yhdistetty teho (+5Vsb) | 15 W |
| Suurin lähtövirta (+3.3V) | 25 A |
| Suurin lähtövirta (+12V) | 62,5 A |
| Suurin lähtövirta (+5V) | 25 A |
| Suurin lähtövirta (-12V) | 0,8 A |
| Suurin lähtövirta (+5Vsb) | 3 A |
| AC-syöttötaajuus | 47 - 63 Hz |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| Kokonaisteho | 750 W |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 3,57 kg |
| Pakkauksen syvyys | 214 mm |
| Pakkauksen korkeus | 134 mm |
| Pakkauksen leveys | 338 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Suorituskyky | |
| Tarkoitus | PC |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Gold |
| Virransyöttöyksikön mitat | ATX |
| EAN | 843591024686 |
| Takuu | 1 vuosi |
The new, white version of the CORSAIR RM750x series features a temperature controlled fan with Zero RPM Mode, for complete silence at lower loads. The white paracord-sleeved cables are fully modular for easy installation and the ability to plug in only the cables needed.
Our RM750x series PSUs feature all 105°C Japanese capacitors, 80 PLUS® Gold efficiency and award-winning electrical performance. We’re so confident in the RM750x family, we give it a 10 year warranty. Plug it in, turn it on, and game on.
Our RM750x series PSUs feature all 105°C Japanese capacitors, 80 PLUS® Gold efficiency and award-winning electrical performance. We’re so confident in the RM750x family, we give it a 10 year warranty. Plug it in, turn it on, and game on.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

