APC SurgeArrest Essential - Ylijännitesuoja - Vaihtovirta 230 V - 2300 watt - lähtöliittimet: 5 - Belgia, Ranska - valkoinen
Valmistaja: APC
ID: PM5-FR
Tuote ei ole saatavilla
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Tekniset tiedot | |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 620 g |
| Johdon pituus | 1,83 m |
| Tuotteen korkeus | 55 mm |
| Tuotteen leveys | 370 mm |
| Tuotteen syvyys | 72 mm |
| Virranhallinta | |
| Energialuokka | 918 J |
| Nimellinen syöttöjännite | 230 V |
| Huipputeho | 2300 W |
| Ulostulojen määrä | 5 AC-pistorasia(a) |
| Huippuvirta, yleistila | 24000 A |
| Pistorasian tyypit | Tyyppi E |
| AC-syöttötaajuus | 50 Hz |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käyttökorkeus | 0 - 15000 m |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 0 - 95% |
| Varastointilämpötila | -15 - 45 °C |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 0 - 95% |
| Käytön ulkopuolinen korkeus | 0 - 15000 m |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 740 g |
| Pakkauksen syvyys | 130 mm |
| Pakkauksen korkeus | 58 mm |
| Pakkauksen leveys | 405 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Merkkivalot | |
| LED-merkkivalot | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Sisältyvien tuotteiden lukumäärä | 1 kpl |
| Ominaisuudet | |
| Vasteaika (tyypillinen) | 0,001 ms |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| EMI/RFI -äänisuodatus | 40 dB |
| On/off-kytkin | ![]() |
| EMI/RFI -melunsuodatus | ![]() |
| Logistiikkatiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85364900 |
| EAN | 0731304313922 |
| Takuu | 2 vuotta |
| Source: Icecat.biz | |
Basic Protection Against Power Surges for Computers and Electronics
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 11:00 - 15:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 14:00
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

