17190€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Manuals
| Paino ja mitat | |
| Paino | 1,3 kg |
| Tuotteen korkeus | 153 mm |
| Tuotteen leveys | 123 mm |
| Tuotteen syvyys | 153 mm |
| Hiomalevyn halkaisija | 12,5 cm |
| Virranhallinta | |
| Voimanlähde | AC |
| AC-syöttöjännite | 110-240 V |
| Pakkauksen sisältö | |
| Sisältää pölypussin | ![]() |
| Sisältää hiekkapaperin | ![]() |
| Muut ominaisuudet | |
| Pölysäiliön tyyppi | Pölypussi |
| Teho | 300 W |
| Tärinä | 4 m/s ² |
| Epävarmuus K | 1,5 m/s ² |
| Suorituskyky | |
| Värähtelevä kiertoradan halkaisija | 2,8 mm |
| Värähtelyluku kuormittamattomana (min.) | 4000 OPM |
| Värähtelyluku kuormittamattomana (maks.) | 12000 OPM |
| Äänenpainetaso | 80 dB |
| Äänitason epävarmuus | 3 dB |
| Ominaisuudet | |
| Hiomakoneen tyyppi | Epäkeskohiomakone |
| Säädettävä nopeus | ![]() |
| Pölyn poistoportti | ![]() |
| Hiomavälineen kiinnitys | Velcro |
| EAN | 0088381097727 |
| Source: Icecat.biz | |
Erinomainen työskentelyote pystymallisesta runkorakenteesta
Epäkeskohiomakone erinomaisella työskentelyotteella tasapainoisen rakenteen ja rungon kumpinnotteiden ansiosta. Pölynpoisto paperipussiin. Hioma-alustan halkaisija on 125 mm.
Epäkeskohiomakone erinomaisella työskentelyotteella tasapainoisen rakenteen ja rungon kumpinnotteiden ansiosta. Pölynpoisto paperipussiin. Hioma-alustan halkaisija on 125 mm.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
- manual pdf (English)
- Part Drawing (English)
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

