Tuote ei ole saatavilla
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Manuals
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 0 - 95% |
| Varastointilämpötila | -40 - 85 °C |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 70 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 0 - 95% |
| Käytön enimmäislämpötila | 70 °C |
| Minimi käyttölämpötila | 0 °C |
| Sertifikaatit | |
| Sertifiointi | CE, EMC, FCC, REACH, RoHS, TÜV |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | TÜV mark, UKCA, Sähkömagneettinen yhteensopivuus (EMC), REACH, Yhdysvaltain telehallintovirasto (FCC), RoHS, CE |
| Suorituskyky | |
| PCI-väylä | SFP |
| Tiedonsiirron enimmäisnopeus | 1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | ![]() |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| Ethernet-liitännän tyyppi | Gigabitti Ethernet |
| Valokuituliitin | RJ-45 |
| Ethernet kaapelointiteknologia | 1000BASE |
| Suurin siirtoetäisyys | 100 m |
| SFP-vastaanottimen tyyppi | Kupari |
| Digital Diagnostics Monitoring (DDM) | ![]() |
| SFP-lähetin-vastaanottimen standardi | TX |
| Ominaisuudet | |
| Kotelo | SFP |
| Plug & Play -yhteensopiva | ![]() |
| Tuotteen väri | Hopea |
| Käytönaikaisen vaihdon tuki | ![]() |
| Helposti asennettava | ![]() |
| Kotelon materiaali | Metalli |
| Hot-swap | ![]() |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Allied Telesis |
| Logistiikkatiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85369010 |
| EAN | 0767035212791 |
| Takuu | 2 vuotta |
| Source: Icecat.biz | |
ATGBICS Allied Telesis® compatible AT-SPTX-90 SFP 10/100/1000Base-T form factor network transceiver supports a distance of up to 100m over a copper connection via an RJ45 connector. This product operates within a commercial temperature range. Our product meets the specification of Allied Telesis® AT-SPTX-90 and we proudly offer a compatibility guarantee and limited lifetime warranty. Our rigorously tested products record a unique traceable serial number and are fully compliant with all MSA (Multi-Source Agreement) and IEEE standards & protocols.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
- leaflet (English)
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

