Philips 34E1C5600HE/00 34" UWQHD, VA -kaareva näyttö, USB-C hub ja webkamera
Valmistaja: PHILIPS
ID: 34E1C5600HE/00
Arvioitu toimitus: 19.05. - 20.05.
30kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Näyttö
Kuvapikselitiheys0,23175 x 0,23175 mm
Kontrastisuhde (tyypillinen)3000:1
Skannausalue (vaaka)30 - 160 kHz
Katselukulma, vaakasuora178°
Katselukulma, pystysuora178°
Kuvasuhde21:9
Skannausalue (pysty)48 - 100 Hz
Kuvakoko, vaaka79,7 cm
Kuvakoko, pysty33,4 cm
Näytön halkaisija86,4 cm (34")
Vasteaika (tyypillinen)4 ms
Värin syvyys8 bittiä
Näytön erottelutarkkuus3440 x 1440 pikseliä
Ruudun halkaisija (cm)86,36 cm
Kosketusnäyttöcross
sRGBcheckmark
Taustavalon tyyppiW-LED
Suurin päivitystaajuus100 Hz
Näytön teknologiaLED
Häikäisemätön näyttöcheckmark
Vakiokuvasuhde21:9
HD-tyyppi4K Ultra HD
Pikselitiheys109,68 ppi
Paneelin tyyppiVA
Näytön muotoKaareva
DDC/CIcheckmark
Näyttövärejä16,7 miljoonaa väriä
Dynaamisen kontrastisuhteen markkinointinimiMega Infinity DCR
Pinnan kovuus3H
Haze rate25%
sRGB-kattavuus (tyypillinen)123,24%
NTSC-kattavuus (tyypillinen)99,25%
Vasteaika (min.)1 ms
HDR-tuettucross
Näytön kirkkaus (tavallinen)300 cd/m²
Näytön kaarevuusarvo1500R
VakiovärialuesRGB
Liitettävyys
Äänen ulostuloKyllä
HDMI-porttien lukumäärä1
HDMI-versio2.0
HDMIcheckmark
HDCPcheckmark
DisplayPort-portteja1
HDCP versio1.4/2.2
DisplayPort versio1.2
Kuulokeliitäntächeckmark
Sisäänrakennettu USB-keskuscheckmark
USB-keskuksen versio3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Upstream -porttien määrä1
USB A-tyypin downstream -porttien määrä4
USB Power Deliverycheckmark
USB Power Delivery asti65 W
Paino ja mitat
Laitteen leveys (jalustan kanssa)808 mm
Laitteen korkeus (jalustan kanssa)557 mm
Laitteen syvyys (jalustan kanssa)281 mm
Paino (ilman jalustaa)7,16 kg
Korkeus (ilman jalustaa)381 mm
Leveys (ilman jalustaa)808 mm
Syvyys (ilman jalustaa)111 mm
Paino (jalustan kanssa)9,29 kg
Virranhallinta
Virrankulutus57 W
Virtalähteen tyyppiSisäinen
Virrankulutus (pois päältä)0,3 W
Virrankulutus valmiustilassa0,5 W
AC-syöttötaajuus50 - 60 Hz
AC-syöttöjännite100 - 240 V
Energiatehokkuusluokka (SDR)G
Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti43 kWh
Ympäristöolosuhteet
Käyttökorkeus0 - 3658 m
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)20 - 80%
Varastointilämpötila-20 - 60 °C
Käyttölämpötila (T-T)0 - 40 °C
Käytön ulkopuolinen korkeus0 - 12192 m
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino12,4 kg
Pakkauksen syvyys226 mm
Pakkauksen korkeus519 mm
Pakkauksen leveys980 mm
Ergonomia
Plug & Play -yhteensopivacheckmark
Kaapelilukkopaikkacheckmark
LED-merkkivalotKäyttö, Valmiustila
Korkeudensäätöcheckmark
Kallistuskulma-5 - 20°
Pivot-toimintocross
On Screen Display (OSD)checkmark
Kuva kuvassacheckmark
VESA-asennusliitännät100 x 100 mm
Kääntyvyyscross
OSD-kielten lukumäärä21
Korkeussäätöcheckmark
Kaapelilukon aukkotyyppiKensington
VESA-kiinnityscheckmark
Säädettävä korkeus (max)13 cm
Pakkauksen sisältö
Sisältää johdotHDMI, USB Type-C, AC
Käyttöopascheckmark
Jalusta sisältyycheckmark
Muut ominaisuudet
Paino7,16 kg
Keskimääräinen vikaantumisaika50000 h
Tuotteen korkeus381 mm
Tuotteen leveys808 mm
Tuotteen syvyys111 mm
Yhteensopivat käyttöjärjestelmätMac OS X, Windows 10 / 8.1 / 8 / 7
KuvanparannusSmartImage game
RaskasmetallivapaaHg (elohopea)
MultiViewPIP/PBP mode, 2 x devices
LowBlue-tilacheckmark
EasyRead-tilacheckmark
Ulkokuoren pintatyyppiPintakäsitelty
Picture by picture -toiminto (PbP)checkmark
Energiatehokkuusluokka (vanha)G
VaatimustenmukaisuustodistuksetRoHS
Suunnittelu
Tuotteen väriMusta
Asema markkinoillaKoti
Irrotettava tukicheckmark
Suorituskyky
NVIDIA G-SYNCcross
AMD FreeSynccross
Välkkymätön teknologiacheckmark
Matala sinivalo -teknologiacheckmark
Komponentin videosynkronointiErillinen synkronointi
VESA Adaptive Sync -tukicheckmark
Multimedia
Megapikselit5 MP
Kiinteä mikrofonicheckmark
Nimellisteho RMS5 W
Sisäiset kaiuttimetcheckmark
Sisäänrakennettu kameracheckmark
Kaiuttimien lukumäärä2
Logistiikkatiedot
Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS)85285210
Kierrätettävä pakkausmateriaali100%
Ei sisälläElohopea, PVC/BFR
EAN8712581783464
Takuu3 vuotta
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • 34 tuuman WQHD (3440 x 1440) -resoluutio 21:9-kuvasuhteella
  • Kaareva VA-paneeli 178 asteen katselukulmilla
  • 100 Hz virkistystaajuus ja 4 ms vasteaika
  • 300 cd/m² kirkkaus ja 3000:1 tyypillinen kontrastisuhde
  • Sisäänrakennettu 5 megapikselin verkkokamera
  • USB-C 3.2 Gen 1 -keskitin neljällä USB-A-portilla
  • AMD FreeSync -teknologia
  • Korkeussäätö (130 mm), kallistus ja 100 x 100 mm VESA-kiinnitys
  • Flicker-Free- ja LowBlue-tilat silmien rasituksen vähentämiseksi
  • Integroidut 2 x 5 W stereokaiuttimet