LG 38WR85QC-W 38" UWQHD, Nano IPS -kaareva näyttö, USB-C hub ja KVM-kytkin
Valmistaja: LG
ID: 38WR85QC-W
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Ei saatavilla
Valitse myymälä
Ei saatavilla Avoinna tänään: Suljettu (Helatorstai) Tietoa myymälästä
Ei saatavilla Avoinna tänään: Suljettu Tietoa myymälästä
Näyttö
Kuvapikselitiheys0,2291 x 0,2291 mm
Kontrastisuhde (tyypillinen)1000:1
Katselukulma, vaakasuora178°
Katselukulma, pystysuora178°
Kuvasuhde21:9
Näytön halkaisija96,5 cm (38")
Vasteaika (tyypillinen)1 ms
Värin syvyys10 bittiä
Näytön erottelutarkkuus3840 x 1600 pikseliä
Ruudun halkaisija (cm)95,29 cm
Kosketusnäyttöcross
Suurin päivitystaajuus144 Hz
Näytön teknologiaLCD
Häikäisemätön näyttöcheckmark
Vakiokuvasuhde21:9
HD-tyyppiUltraWide Quad HD
Pikselitiheys109 ppi
Värikirjo98%
Paneelin tyyppiIPS
Näytön muotoKaareva
Näyttövärejä1,07 miljardia väriä
HDR-tuettucheckmark
Näytön kirkkaus (tavallinen)450 cd/m²
Korkeadynaaminen teknologia-alue (HDR)DisplayHDR 600, HDR Effect
Näytön kaarevuusarvo2300R
VakiovärialueDCI-P3
Liitettävyys
Äänen sisääntulo3.5mm
HDMI-porttien lukumäärä1
HDMI-versio2.1
HDMIcheckmark
HDCPcheckmark
DisplayPort-portteja1
HDCP versio2,3
DisplayPort versio1.4
Kuulokeliitäntächeckmark
Sisäänrakennettu USB-keskuscheckmark
USB-keskuksen versio3.0
Upstream -porttien määrä1
USB A-tyypin downstream -porttien määrä4
USB Power Deliverycheckmark
USB Power Delivery asti90 W
Paino ja mitat
Laitteen leveys (jalustan kanssa)896,6 mm
Laitteen korkeus (jalustan kanssa)594,4 mm
Laitteen syvyys (jalustan kanssa)307,3 mm
Paino (ilman jalustaa)7,98 kg
Korkeus (ilman jalustaa)393,7 mm
Leveys (ilman jalustaa)896,6 mm
Syvyys (ilman jalustaa)109,2 mm
Paino (jalustan kanssa)10,5 kg
Virranhallinta
Virrankulutus80 W
Virrankulutus (pois päältä)0,3 W
Virrankulutus valmiustilassa0,5 W
AC-syöttötaajuus50/60 Hz
AC-syöttöjännite100 - 240 V
EnergiatehokkuusasteikkoA - G
Energiatehokkuusluokka (SDR)F
Energiatehokkuusluokka (HDR)G
Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti37 kWh
Energiankulutus (HDR) 1 000 tuntia kohti95 kWh
Euroopan tuoterekisterin energiamerkintäkoodi (EPREL)1718663
Verkko
Ethernet LANcheckmark
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino14,3 kg
Pakkauksen syvyys236,2 mm
Pakkauksen korkeus538,5 mm
Pakkauksen leveys1059,2 mm
PakkaustyyppiLaatikko
Ergonomia
Kaapelilukkopaikkacheckmark
Korkeudensäätöcheckmark
Kääntyvä kulma alue-15 - 15°
Kallistuskulma-5 - 25°
Pivot-toimintocross
Kuva kuvassacheckmark
VESA-asennusliitännät100 x 100 mm
Kääntyvyyscheckmark
Korkeussäätöcheckmark
Kaapelilukon aukkotyyppiKensington
VESA-kiinnityscheckmark
Säädettävä korkeus (max)11 cm
Pakkauksen sisältö
Sisältää johdotDisplayPort, HDMI, USB-tyyppi A - USB-tyyppi B, USB Type-C
Jalusta sisältyycheckmark
Muut ominaisuudet
RJ-45 porttien määrä1
Tuotekohtaiset tekniikatBlack Stabiliser, Crosshair, DAS Mode, Super+ Resolution
Suunnittelu
Tuotteen väriValkoinen
Asema markkinoillaYritys
Irrotettava tukicheckmark
Jalkojen väriValkoinen
Suorituskyky
ÄlytilatEnergiansäästö
NVIDIA G-SYNCcheckmark
AMD FreeSynccheckmark
Välkkymätön teknologiacheckmark
Matala sinivalo -teknologiacheckmark
VESA Adaptive Sync -tukicheckmark
NVIDIA G-SYNC -tyyppiG-SYNC
AMD FreeSync -tyyppiFreeSync Premium Pro
Multimedia
Nimellisteho RMS14 W
Sisäiset kaiuttimetcheckmark
Sisäänrakennettu kameracross
Kaiuttimien lukumäärä2
EAN8806084903235
Takuu1 vuosi
LG 38WR85QC-W on kaareva ultralaajakuvamonitori, joka on suunniteltu tuottavuutta vaativiin tehtäviin. Sen 38-tuumainen Nano IPS -paneeli tarjoaa 3840 x 1600 pikselin resoluution, mikä luo laajan työtilan ammattikäyttöön. Laaja 21:9-kuvasuhde soveltuu erityisesti tehtäviin, jotka vaativat rinnakkain aseteltuja ikkunoita, kuten koodaukseen tai data-analyysiin. 144 Hz:n virkistystaajuus takaa sulavan liiketoiston, ja paneelitekniikka mahdollistaa tarkat värit sekä laajat 178 asteen katselukulmat.
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Näytön koko 38 tuumaa ja resoluutio 3840 x 1600
  • Kaareva Nano IPS -paneeli 21:9-kuvasuhteella
  • Enimmäisvirkistystaajuus 144 Hz ja vasteaika 1 ms
  • Kirkkaus 450 cd/m² ja VESA DisplayHDR 600 -tuki
  • Väripeitto 98 % (DCI-P3) ja 1,07 miljardia väriä
  • Liitännät: 2 x HDMI 2.1, 1 x DisplayPort 1.4, USB-C (90 W virransyöttö)