Melitta LOOK V Therm Timer 10 kupin -kahvinkeitin termoskannulla, musta, hopea
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Paino | 2,79 kg |
| Tuotteen korkeus | 241 mm |
| Tuotteen leveys | 263 mm |
| Tuotteen syvyys | 367 mm |
| Virranhallinta | |
| Automaattinen virrankatkaisu | ![]() |
| Teho | 1000 W |
| AC-syöttötaajuus | 50 Hz |
| AC-syöttöjännite | 230 V |
| Automaattinen virran sammutus (maks.) jälkeen | 40 min |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 3,66 kg |
| Pakkauksen syvyys | 255 mm |
| Pakkauksen korkeus | 402 mm |
| Pakkauksen leveys | 260 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Ergonomia | |
| Tuotteen väri | Musta, Hopea |
| Veden tason ilmaisin | ![]() |
| Valaistu on/off-kytkin | ![]() |
| Irroitettava vesisäiliö | ![]() |
| Ohjaustyyppi | Painikkeet |
| Irrotettava, kääntyvä suodatin | ![]() |
| Kotelon materiaali | Ruostumaton teräs |
| Kello-toiminto | ![]() |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Säiliö haudutetun kahvin materiaalille | Ruostumaton teräs |
| Irroitettava suodatinteline | ![]() |
| Kahvinsuodatin | ![]() |
| Ajastin | ![]() |
| Näkyvissä oleva vesitaso | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Kapasiteetti kuppeina | 10 kuppia |
| Vesisäiliön tilavuus | 1,375 L |
| Tippalukko | ![]() |
| Anti-Scale -järjestelmä | ![]() |
| Konepesun kestävät osat | ![]() |
| Sisäänrakennettu jauhin | ![]() |
| Vedensuodatin | ![]() |
| Pidä lämpimänä-toiminto | ![]() |
| Kahvin syöttö | Jauhettu kahvi |
| Säädettävät teräasetukset | ![]() |
| Vesisuihkujen määrä | 1 |
| Säädettävä kahvin vahvuus | ![]() |
| Haudutetun kahvin säiliö | Kannu |
| Laitteen sijoitus | Pöytämalli |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Kahvinkeitin |
| Logistiikkatiedot | |
| Lavan paino | 200 kg |
| Kuormalavan leveys | 120 cm |
| Kuormalavan pituus | 80 cm |
| Kuormalavan korkeus | 186,5 cm |
| Ruoanlaittotoiminnot & ohjelmat | |
| Kahvin valmistaminen | ![]() |
| Espresson valmistus | ![]() |
| Monijuoma | ![]() |
| EAN | 4006508222575 |
Melitta LOOK V Therm Timer on käytännöllinen suodatinkahvinkeitin, joka valmistaa kerralla jopa kymmenen kupillista tuoretta kahvia. Laite käyttää suodatinkahvia ja suodattaa juoman suoraan ruostumattomasta teräksestä valmistettuun kaksoisseinämäiseen termoskannuun, joka pitää kahvin kuumana pitkään ilman erillistä lämpölevyä. Arjen aikatauluja helpottavat sisäänrakennettu ajastin sekä selkeä LCD-näyttö, joiden avulla kahvinkeiton aloitusajan voi ajastaa täsmällisesti ennakkoon. Lisäksi laitteen ohjauspaneelissa on kätevä aromisäädin, jolla kahvin vahvuutta on helppo säätää juuri omaan makuun sopivaksi.
Laitteen ruostumattomasta teräksestä ja muovista valmistettu runko sopii tyyliltään saumattomasti erilaisiin keittiöihin. Keittimen vesisäiliö on irrotettava, mikä tekee sen täyttämisestä suoraan hanan alla huomattavasti vaivattomampaa. Arjen siisteyttä ylläpitää tehokas tippalukko, joka estää roiskeet kannua keittimestä otettaessa. Irrotettava suodatinpidike ja konepestävät osat tekevät laitteen päivittäisestä puhdistuksesta nopeaa. Keittimen luotettavaa toimintaa ja pitkäikäisyyttä tukee lisäksi integroitu kalkinsuojajärjestelmä.
Tärkeimmät ominaisuudet:- 1 000 W:n kokonaisteho
- Vesisäiliön ja termoskannun tilavuus 1,375 litraa
- Painikeohjattu käyttöliittymä
- Valaistu virtakytkin ja selkeä vesimäärän ilmaisin
- Sisäänrakennettu kellotoiminto
- Automaattinen virrankatkaisu 40 minuutin kuluttua
- Musta-hopea väritys
- Laitteen mitat: 241 × 263 × 367 mm
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
- leaflet (English)


