66000€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Järjestelmävaatimukset | |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | ![]() |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | ![]() |
| Liitettävyys | |
| USB 2.0 -porttien määrä | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) porttien määrä | 1 |
| USB-portti | ![]() |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 35,4 kg |
| Tuotteen korkeus | 386 mm |
| Tuotteen leveys | 613 mm |
| Tuotteen syvyys | 650 mm |
| Tulostus | |
| Suurin resoluutio | 4800 x 1200 DPI |
| Tulostusnopeus (väri, vedoslaatu, A4/US Letter) | 24 ppm |
| Tulostusnopeus (väri, normaalilaatu, A3) | 13 ppm |
| Tulostusnopeus (musta, normaalilaatu, A3) | 13 ppm |
| Tulostusnopeus (musta, normaalilaatu, A4/US Letter) | 25 ppm |
| Ensimmäisen sivun tulostusnopeus (väri, normaali) | 5,5 s |
| Ensimmäisen sivun tulostusnopeus (musta, normaali) | 5,5 s |
| Virranhallinta | |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,1 W |
| Keskimääräinen virrankulutus tulostuksen aikana | 37 W |
| AC-syöttöjännite | 220 - 240 V |
| Virrankulutus (valmis) | 8,5 W |
| Verkko | |
| Wi-Fi-standardit | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Tietoturva-algoritmit | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-AES, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK |
| Tuetut verkkoprotokollat | SNMP, HTTP, DHCP, BOOTP, APIPA, DDNS, mDNS, SNTP, SLP, WSD, LLTD, Ping |
| Ethernet LAN | ![]() |
| Wi-Fi | ![]() |
| Mobiiliprinttaus-tekniikat | Apple AirPrint, Epson Connect, Epson Email Print, Epson iPrint, Google Cloud Print, Mopria Print Service |
| Paperinkäsittely | |
| Kirjekuorien koot | 10, C4, C6 |
| ISO A-sarjan koot (A0...A9) | A3, A3+, A4, A5, A6 |
| ISO B-sarjan koot (B0...B9) | B4, B5, B6 |
| Ei-ISO tulostusmateriaalin koot | Legal, Letter |
| Valokuvapaperin koot | 10x15,13x18,20x25 |
| Suurin ISO A-luokan paperikoko | A3+ |
| Paperikasetin tulostusmateriaalityypit | Kiiltävä paperi, Yläotsake, Tavallinen paperi, Uusiopaperi |
| Paperikasetin tulsotusmateriaalin paino | 64 - 300 g/m² |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Ohjaustyyppi | Kosketus |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Asema markkinoilla | Koti ja toimisto |
| Suorituskyky | |
| Äänenpainetaso (tulostus) | 6,7 dB |
| Ominaisuudet | |
| Väri | ![]() |
| Värikasettien määrä | 4 |
| Suurin toimintajakso | 5000 sivua kuukaudessa |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta, Syaani, Magenta, Keltainen |
| Kaksipuolinen tulostus | ![]() |
| Käyttömäärä (suositus) | 500 - 5000 sivua kuukaudessa |
| Sivunkuvauskielet | ESC/P-R, PCL 5c, PCL 6, PDF 1.7, PostScript 3 |
| Syöttö- ja tulostuskapasiteetti | |
| Suurin syöttökapasiteetti | 1835 arkkia |
| Monikäyttöisen lokeron kapasiteetti | 85 arkkia |
| Syöttöalustoja yhteensä | 3 |
| Syöttökapasiteetti yhteensä | 335 arkkia |
| Tulostukapasiteetti yhteensä | 250 arkkia |
| Syöttöalustojen enimmäismäärä | 3 |
| Monitoimilokero | ![]() |
| EAN | 8715946732718 |
| Takuu | 2 vuotta |
| Source: Icecat.biz | |
Upp till A3+ för färgskrivare för kontor
En pålitlig skrivare för A3+-arbetsgrupper som passar perfekt för affärsmiljön både på små kontor och stora företag. Den är utmärkt för de som tidigare har använt laserskrivare och vill minska kostnaderna, öka produktiviteten och minska driftstoppen, samtidigt som de minskar sin miljöpåverkan och förbättrar sitt rykte om socialt ansvar.
Minska dina utskriftskostnader och minimera utgifter
Med en låg total ägandekostnad (TCO) gör denna skrivare detta till ett attraktivt val för företag på en budget. Skrivaren är utformad för arbetsgrupper och hjälper ditt företag att undvika de dolda produktivitetskostnader för personal som är förknippade med centraliserade utskrifter. Med mindre risk för haverier och färre avbrott, håll produktiviteten hög. Dessa prisvärda bläckpatroner ger bra valuta för pengarna och ger en hög bläckkapacitet på upp till 11 500 sidor i svartvitt och 8 000 sidor i färg utan att byta bläck.*
Spara tid och öka produktiviteten
Med en snabb tid till första utskrift (FPOT) på 5,5 sekunder från redoläget** får du mindre tid att vänta på utskrifter. Med färre reservdelar kan du minska antalet ingrepp och minimera avbrott med denna tillförlitliga och robusta skrivare. Med kassett för upp till 3 x 500 ark och maximalt 1 835 sidor behöver du inte heller byta papper lika ofta.
Minska din miljöpåverkan med denna energisnåla skrivare
Förbättra verksamhetens hållbarhet samtidigt som produktiviteten hålls hög och energikostnaderna hålls låga. Dra fördel av låg energiförbrukning utan att behöva kompromissa med de extremt skarpa utskrifterna.
Konstruerad för företag
Ett urval av programvaror och verktyg ger säkra utskriftsalternativ och hjälper dig att hantera enheter på distans. Trådlös anslutning stödjer dessutom utskrifter från mobila enheter. Och med sin användarvänliga 6,1 LCD-färgskärm är den intuitiv att använda.
En pålitlig skrivare för A3+-arbetsgrupper som passar perfekt för affärsmiljön både på små kontor och stora företag. Den är utmärkt för de som tidigare har använt laserskrivare och vill minska kostnaderna, öka produktiviteten och minska driftstoppen, samtidigt som de minskar sin miljöpåverkan och förbättrar sitt rykte om socialt ansvar.
Minska dina utskriftskostnader och minimera utgifter
Med en låg total ägandekostnad (TCO) gör denna skrivare detta till ett attraktivt val för företag på en budget. Skrivaren är utformad för arbetsgrupper och hjälper ditt företag att undvika de dolda produktivitetskostnader för personal som är förknippade med centraliserade utskrifter. Med mindre risk för haverier och färre avbrott, håll produktiviteten hög. Dessa prisvärda bläckpatroner ger bra valuta för pengarna och ger en hög bläckkapacitet på upp till 11 500 sidor i svartvitt och 8 000 sidor i färg utan att byta bläck.*
Spara tid och öka produktiviteten
Med en snabb tid till första utskrift (FPOT) på 5,5 sekunder från redoläget** får du mindre tid att vänta på utskrifter. Med färre reservdelar kan du minska antalet ingrepp och minimera avbrott med denna tillförlitliga och robusta skrivare. Med kassett för upp till 3 x 500 ark och maximalt 1 835 sidor behöver du inte heller byta papper lika ofta.
Minska din miljöpåverkan med denna energisnåla skrivare
Förbättra verksamhetens hållbarhet samtidigt som produktiviteten hålls hög och energikostnaderna hålls låga. Dra fördel av låg energiförbrukning utan att behöva kompromissa med de extremt skarpa utskrifterna.
Konstruerad för företag
Ett urval av programvaror och verktyg ger säkra utskriftsalternativ och hjälper dig att hantera enheter på distans. Trådlös anslutning stödjer dessutom utskrifter från mobila enheter. Och med sin användarvänliga 6,1 LCD-färgskärm är den intuitiv att använda.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 17.06. - 20.06.
Arvioitu toimitus: 17.06. - 20.06.
Tänään: 11:00 - 15:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 17.06. - 20.06.
Arvioitu toimitus: 17.06. - 20.06.
Tänään: Suljettu
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 17.06. - 20.06.
Arvioitu toimitus: 17.06. - 20.06.
Tänään: Suljettu
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 17.06. - 20.06.
Arvioitu toimitus: 17.06. - 20.06.
Tänään: Suljettu
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 17.06. - 20.06.
Arvioitu toimitus: 17.06. - 20.06.
Tänään: 10:00 - 14:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 17.06. - 20.06.
Arvioitu toimitusaika: 17.06. - 20.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 18.06. - 20.06.
Arvioitu toimitusaika: 18.06. - 20.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 18.06. - 19.06.
Arvioitu toimitusaika: 18.06. - 19.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 18.06. - 19.06.
Arvioitu toimitusaika: 18.06. - 19.06.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


