De'Longhi Magnifica S ECAM22.115.B -täysautomaattinen espressokone, musta
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Tuotteen korkeus | 340 mm |
| Tuotteen leveys | 230 mm |
| Tuotteen syvyys | 430 mm |
| Virranhallinta | |
| Teho | 1450 W |
| AC-syöttötaajuus | 50 - 60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 220 - 140 V |
| Pakkaustiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Ergonomia | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Irrotettava valumiskaukalo | ![]() |
| Ohjaustyyppi | Rotaatio, Kosketus |
| Kotelon materiaali | Muovi |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Kuppiteline | ![]() |
| Säädettävä kuppitelineen korkeus | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Lämmitysjärjestelmä | Thermoblock |
| Kapasiteetti kuppeina | 2 kuppia |
| Vesisäiliön tilavuus | 1,8 L |
| Papusäiliön tilavuus | 250 g |
| Alkuperämaa | Romania |
| Suurin sallittu käyttöpaine | 15 bar |
| Sisäänrakennettu jauhin | ![]() |
| Vedensuodatin | ![]() |
| Kahvin syöttö | Kahvipavut, Jauhettu kahvi |
| Höyryputki | ![]() |
| Vesisuihkujen määrä | 2 |
| Säädettävä veden määrä | ![]() |
| Kahvinkeittimen tyyppi | Täysautomaattinen |
| Säädettävä kahvin vahvuus | ![]() |
| Haudutetun kahvin säiliö | Kuppi |
| Laitteen sijoitus | Pöytämalli |
| Kaksi kuppia kerralla | ![]() |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Espressokeitin |
| Ruoanlaittotoiminnot & ohjelmat | |
| Capuccinon valmistus | ![]() |
| Kahvin valmistaminen | ![]() |
| Espresson valmistus | ![]() |
| Doppio+valmistus | ![]() |
| EAN | 8004399022911 |
De'Longhi Magnifica S -espressokone valmistaa kahvijuomia tuoreista pavuista tai valmiiksi jauhetusta kahvista. Keittimen oma mylly jauhaa pavut juuri ennen uuttoa, mikä varmistaa aromien säilymisen jokaisessa kupillisessa. Laitteen lämmitystekniikka ja tehokas painepumppu huolehtivat optimaalisesta uuttolämpötilasta ja tasaisesta veden virtauksesta. Käyttäjä voi muokata juoman makua säätämällä sekä kahvin vahvuutta että annosteltavan veden määrää laitteen kosketuspainikkeilla ja kiertosäätimillä. Cappuccinon ja muiden maitokahvien valmistusta varten keittimessä on höyrysuutin, jolla maidon voi vaahdottaa käsin haluttuun koostumukseen.
Laitteen kaksi suutinta mahdollistaa kahden erillisen espressokupillisen uuttamisen samanaikaisesti. Laitteessa on vesisäiliö sekä erillinen säiliö kahvipavuille. Järjestelmä tukee vedensuodattimen käyttöä, mikä auttaa ylläpitämään veden laatua ja pidentää huoltovälejä. Laitteen muovirunko on mitoitettu sopimaan kätevästi kodin keittiötasoille. Päivittäistä käyttöä ja puhtaanapitoa helpottaa irrotettava tippa-allas, joka on vaivaton tyhjentää ja huuhdella kahvinvalmistuksen jälkeen.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Kahvin syöttötapa: Kahvipavut ja jauhettu kahvi
- Teho: 1 450 W
- Lämmitysjärjestelmä: Thermoblock
- Uuttopaine: 15 bar
- Vesisäiliön tilavuus: 1,8 l
- Integroitu mylly: Kyllä
- Papusäiliön tilavuus: 250 g
- Maitojärjestelmä: Manuaalinen höyrysuutin
- Korkeus: 340 mm
- Leveys: 230 mm
- Syvyys: 430 mm
- Paino: 9 299 g
Arvioitu toimitus: 03.06. - 09.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 03.06. - 09.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 03.06. - 09.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 03.06. - 09.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 03.06. - 09.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 08.06.


