Krups Intuition Preference EA873810 -täysautomaattinen espressokone, musta
Tärkeimmät tekniset tiedot
| Paino | 8,15 kg |
| Tuotteen korkeus | 365 mm |
| Tuotteen leveys | 405 mm |
| Tuotteen syvyys | 245 mm |
| Virranhallinta | |
| Teho | 1450 W |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 9850 kg |
| Pakkauksen syvyys | 381 mm |
| Pakkauksen korkeus | 476 mm |
| Pakkauksen leveys | 287 mm |
| Ergonomia | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Irroitettava vesisäiliö |  |
| Ohjaustyyppi | Kosketus |
| Kotelon materiaali | Muovi |
| Sisäänrakennettu näyttö |  |
| Näytön tyyppi | OLED |
| Calc-merkkivalo |  |
| Suorituskyky | |
| Lämmitysjärjestelmä | Thermoblock |
| Vesisäiliön tilavuus | 3 L |
| Itsepuhdistuva |  |
| Alkuperämaa | Ranska |
| Lämpötila-asetuksia | 3 |
| Sisäänrakennettu jauhin |  |
| Vedensuodatin |  |
| Kahvin syöttö | Jauhettu kahvi |
| Maitosäiliö |  |
| Höyryputki |  |
| Teräasetusten lukumäärä | 5 |
| Maidonvaahdotin | Automaattinen |
| Säädettävä veden määrä |  |
| Säädettävä lämpötila |  |
| Kahvinkeittimen tyyppi | Puoliautomaattinen |
| Säädettävä kahvin vahvuus |  |
| Haudutetun kahvin säiliö | Kuppi |
| Sisäänrakennettu maidonvaahdotin |  |
| Kahvisäiliön tilavuus | 9 kuppia |
| Kuumavesijärjestelmä |  |
| Kahvin vahvuusasetusten lukumäärä | 3 |
| Säädettävä kahvinokan korkeus |  |
| Huuhtelutoiminto |  |
| Laitteen sijoitus | Pöytämalli |
| Maitojärjestelmän puhdistusohjelma |  |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Espressokeitin |
| Logistiikkatiedot | |
| Lavan paino | 336,1 kg |
| Kuormalavan leveys | 80 cm |
| Kuormalavan pituus | 120 cm |
| Kuormalavan korkeus | 2,1 m |
| Määrä per kontti (20ft) | 456 kpl |
| Määrä per kontti (40ft) | 940 kpl |
| Määrä per kontti (40ft, HC) | 1210 kpl |
| Ruoanlaittotoiminnot & ohjelmat | |
| Caffè latten valmistus |  |
| Capuccinon valmistus |  |
| Kahvin valmistaminen |  |
| Espresson valmistus |  |
| Latte macchiaton valmistus |  |
| Americanon valmistaminen |  |
| Monijuoma |  |
| EAN | 3016661159473 |
Tärkeimmät ominaisuudet:- Kahvin syöttötapa: Kahvipavut
- Teho: 1 450 W