Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Paino | 1,23 kg |
| Tuotteen korkeus | 385 mm |
| Tuotteen leveys | 270 mm |
| Tuotteen syvyys | 265 mm |
| Virranhallinta | |
| Automaattinen virrankatkaisu | ![]() |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 3100 kg |
| Pakkauksen syvyys | 265 mm |
| Pakkauksen korkeus | 385 mm |
| Pakkauksen leveys | 270 mm |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Ergonomia | |
| Tuotteen väri | Musta, Hopea |
| Johdon säilytys | ![]() |
| Veden tason ilmaisin | ![]() |
| Valaistu on/off-kytkin | ![]() |
| Ohjaustyyppi | Painikkeet |
| Irrotettava, kääntyvä suodatin | ![]() |
| Kotelon materiaali | Ruostumaton teräs |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Irroitettava suodatinteline | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Kapasiteetti kuppeina | 15 kuppia |
| Tippalukko | ![]() |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Kannun koko | 1,25 L |
| Sisäänrakennettu jauhin | ![]() |
| Vedensuodatin | ![]() |
| Pidä lämpimänä-toiminto | ![]() |
| Kahvin syöttö | Jauhettu kahvi |
| Maitosäiliö | ![]() |
| Kahvinkeittimen tyyppi | Puoliautomaattinen |
| Haudutetun kahvin säiliö | Kannu |
| Laitteen sijoitus | Pöytämalli |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Kahvinkeitin |
| Logistiikkatiedot | |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 3 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 8 kpl |
| Lavan paino | 84,4 kg |
| Kuormalavan leveys | 80 cm |
| Kuormalavan pituus | 120 cm |
| Kuormalavan korkeus | 100,4 cm |
| Määrä per kontti (20ft) | 806 kpl |
| Määrä per kontti (40ft) | 1612 kpl |
| Määrä per kerros | 24 kpl |
| Ruoanlaittotoiminnot & ohjelmat | |
| Kahvin valmistaminen | ![]() |
| Monijuoma | ![]() |
| EAN | 3045386356355 |
Rowenta CT3818 on arjen kahvihetkiin suunniteltu suodatinkahvinkeitin, joka valmistaa kahvin kätevästi valmiiksi jauhetusta kahvista. Laitteen tilava 1,25 litran kannu mahdollistaa kerrallaan jopa 15 kupillisen valmistamisen, joten se sopii erinomaisesti niin päivittäisiin aamurutiineihin kuin isommankin joukon tarjoiluun. Vesimäärän selkeä ilmaisin helpottaa vesisäiliön täyttämistä, jotta voit keittää juuri oikean määrän kahvia. Keitintä ohjataan perinteisillä painikkeilla, joiden lisäksi valaistu virtakytkin ilmaisee selkeästi laitteen toimintatilan.
Työtasolle sijoitettavassa laitteessa on kestävä ruostumattomasta teräksestä valmistettu runko, jossa yhdistyvät musta ja hopea. Päivittäistä käyttöä ja puhtaanapitoa helpottaa uloskääntyvä ja kokonaan irrotettava suodatinteline. Käytännöllinen tippalukko auttaa pitämään keittimen alustan siistinä estämällä kahvin tippumisen, kun kannu siirretään pois paikaltaan. Arjen turvallisuutta ja käyttömukavuutta lisäävät automaattinen virrankatkaisu sekä lämpimänäpitotoiminto, jotka tekevät laitteen käytöstä huoletonta.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Kapasiteetti: 15 kuppia
- Kannun tilavuus: 1,25 l
- Valmiin kahvin säiliö: Kannu
- Ohjaustapa: Painikkeet
- Tippalukko: Kyllä
- Lämpimänäpitotoiminto: Kyllä
- Automaattinen virrankatkaisu: Kyllä
- Vesimäärän ilmaisin: Kyllä
- Rungon materiaali: Ruostumaton teräs
- Väri: Musta, hopea
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.


