Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Tekniset tiedot | |
| Lavan nettopaino | 108,8 kg |
| Lavan nettosyvyys | 120 cm |
| Lavan nettoleveys | 80 cm |
| Lavan nettokorkeus | 184 cm |
| Kemikaalivero (Ruotsi) | ![]() |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 3,4 kg |
| Tuotteen korkeus | 361 mm |
| Tuotteen leveys | 256 mm |
| Tuotteen syvyys | 245 mm |
| Virranhallinta | |
| Automaattinen virrankatkaisu | ![]() |
| Teho | 1050 W |
| AC-syöttötaajuus | 50-60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 220-240 V |
| Pistoketyyppi | Tyyppi F |
| Virrankatkaisu automaattisesti säädettävissä | ![]() |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 5600 kg |
| Pakkauksen syvyys | 291 mm |
| Pakkauksen korkeus | 437 mm |
| Pakkauksen leveys | 325 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Ergonomia | |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Veden tason ilmaisin | ![]() |
| Liukumattomat jalat | ![]() |
| Helposti puhdistettava | ![]() |
| Ohjaustyyppi | Painikkeet |
| Summeri | ![]() |
| Ergonominen kahva | ![]() |
| Johdon pituus | 1 m |
| Kotelon materiaali | Muovi, Ruostumaton teräs |
| Kello-toiminto | ![]() |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Helppokäyttöinen | ![]() |
| Korkkityyppi | Irrotettava kansi |
| Säiliö haudutetun kahvin materiaalille | Lasi |
| Irroitettava suodatinteline | ![]() |
| Tuottaa ääntä | ![]() |
| Kahvinsuodatin | ![]() |
| Ajastin | ![]() |
| Näkyvissä oleva vesitaso | ![]() |
| Muut ominaisuudet | |
| Materiaali | Ruostumaton teräs, Muovi |
| Suorituskyky | |
| Lämmitysjärjestelmä | Thermoblock |
| Kapasiteetti kuppeina | 10 kuppia |
| Vesisäiliön tilavuus | 1,4 L |
| Tippalukko | ![]() |
| Lämpölautanen | ![]() |
| Alkuperämaa | Kiina |
| CalcClean-toiminto | ![]() |
| Veden kovuuden valitsija | ![]() |
| Kannun koko | 1,25 L |
| Sisäänrakennettu jauhin | ![]() |
| Pidä lämpimänä aika | 40 min |
| Pidä lämpimänä-toiminto | ![]() |
| Nopea lämmitys | ![]() |
| Kahvin syöttö | Jauhettu kahvi |
| Kahvinkeittimen tyyppi | Täysautomaattinen |
| Säädettävä kahvin vahvuus | ![]() |
| Haudutetun kahvin säiliö | Kannu |
| Ohjelmoitava | ![]() |
| Kuumavesijärjestelmä | ![]() |
| Samanaikaisten suodatusten lukumäärä | 1 |
| Kahvin vahvuusasetusten lukumäärä | 2 |
| Kuuman veden lämpötilatasot | 2 |
| Laitteen sijoitus | Pöytämalli |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Kahvinkeitin |
| Logistiikkatiedot | |
| Tuotteita lavalla | 32 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 4 kpl |
| Lavan paino | 204,2 kg |
| Lavan GTIN (EAN/UPC) | 8017709280550 |
| Määrä per kontti (20ft) | 663 kpl |
| Määrä per kontti (40ft) | 1398 kpl |
| Määrä per kontti (40ft, HC) | 1598 kpl |
| Määrä per kerros | 8 kpl |
| Muovipakkauksen paino | 40 g |
| Paperipakkauksen paino | 1,77 kg |
| Ruoanlaittotoiminnot & ohjelmat | |
| Kahvin valmistaminen | ![]() |
| Monijuoma | ![]() |
| EAN | 8017709280550 |
Smeg 50's Style DCF02WHEU on työtasolle sijoitettava suodatinkahvinkeitin, joka on suunniteltu arjen kahvinvalmistukseen jauhetusta kahvista. Laite lämmittää veden optimaaliseen lämpötilaan ja suodattaa sen tasaisesti paperisuodattimen läpi lasikannuun. Keitin valmistaa kerralla riittävästi kahvia koko perheen tai toimiston aamukahvihetkiin. Laitteen suunnittelussa on painotettu käytännöllisyyttä, joten päivittäinen käyttö kahvin mittaamisesta vesisäiliön täyttämiseen onnistuu vaivattomasti.
Keittimen muotoilu ammentaa 50-luvun retrotyylistä, joten se on helppo sijoittaa näkyväksi osaksi keittiön sisustusta. Käyttömukavuutta parantavat selkeillä painikkeilla varustettu käyttöpaneeli sekä laitteen kyljessä sijaitseva vesimäärän ilmaisin, joka helpottaa oikean vesimäärän annostelua. Irrotettava suodatinteline tekee käytettyjen kahvinporojen poistamisesta ja laitteen puhtaanapidosta helppoa. Keittimen tukeva rakenne pitää laitteen vakaasti paikallaan päivittäisessä käytössä.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Kapasiteetti: 10 kuppia
- Vesisäiliön tilavuus: 1,4 l
- Lasikannun tilavuus: 1,25 l
- Teho: 1050 W
- Säädettävä kahvin vahvuus
- Ajastin ja kello
- Lämpimänäpitoaika: 40 min
- Automaattinen virrankatkaisu
- Tippalukko
- Näyttö ja painikeohjaus
- Rungon materiaali: muovi ja ruostumaton teräs
- Väri: valkoinen
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
- leaflet (English)
- leaflet (Русский)
- leaflet (Svenska)
- leaflet (Suomi)
- Drip_Coffee_Machine_En (English)


