Braun TexStyle 7 Pro SI7160BL -höyrysilitysrauta, 3000 W, 0,7 l, sininen/musta
Tärkeimmät tekniset tiedot
| Paino | 160 g |
| Tuotteen korkeus | 160 mm |
| Tuotteen leveys | 150 mm |
| Tuotteen syvyys | 325 mm |
| Virranhallinta | |
| Virrankulutus | 1000 W |
| Teho | 3000 W |
| Kaksijännitteinen |  |
| Silitysraudan teho | 3000 W |
| AC-syöttötaajuus | 50/60 Hz |
| Energian säästö |  |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 2,1 kg |
| Pakkauksen syvyys | 325 mm |
| Pakkauksen korkeus | 160 mm |
| Pakkauksen leveys | 150 mm |
| Pakkauksen tilavuus | 20 cm ³ |
| Merkkivalot | |
| Veden tason ilmaisin |  |
| Merkkivalo |  |
| Valmis-merkkivalo |  |
| Höyryn valmiusvalo |  |
| Lämpötilan merkkivalo |  |
| Calc-merkkivalo |  |
| Tyhjän säiliön osoitus |  |
| Virran näyttövalo |  |
| Näkyvissä oleva vesitaso |  |
| Ergonomia | |
| Johdon pituus | 2 m |
| Johdon säilytys |  |
| 360° pyörivä jalusta |  |
| Automaattinen johtokelain |  |
| Matkalukitus |  |
| Kierrejohto |  |
| Ergonominen muotoilu |  |
| Ergonominen kahva |  |
| Kiertymätön johto |  |
| Kantokahva |  |
| Suunniteltu matkustamiseen |  |
| Pakkauksen sisältö | |
| Käyttöopas |  |
| Mittakuppi |  |
| Suojakäsineet |  |
| Säilytyspussi |  |
| Muut ominaisuudet | |
| Alkuperämaa | Romania |
| Ominaisuudet | |
| Malli | Höyrysilitysrauta |
| Lämpenemisaika | 40 s |
| Tuotteen väri | Musta |
| Korkeudensäätö |  |
| Ylikuumenemissuoja |  |
| Energiansäästötila |  |
| Irroitettava vesisäiliö |  |
| Pumpun paine | 19 bar |
| Vesisäiliön tilavuus | 0,7 L |
| Johdoton |  |
| Itsepuhdistuva |  |
| Säädettävä termostaatti |  |
| Tarttumaton pinnoite |  |
| Tippalukko |  |
| Säädettävä höyry |  |
| Anti-Scale -järjestelmä |  |
| Pystysuora höyrytoiminto |  |
| Spray-funktio |  |
| Kokoontaitettava |  |
| Castor-pyörät |  |
| Automaattinen virrankatkaisu |  |
| Sopii vesijohtovedelle |  |
| Maksimi höyrypaine | 19 bar |
| Automaattinen AntiCalc-kalkinpoistojärjestelmä |  |
| CalcClean-toiminto |  |
| Jatkuva höyryntuotto | 50 g/min |
| Steam Tip -höyrykärki vaikeille alueille |  |
| Asetusten määrä | 3 |
| Johdon pituus | 2 m |
| Pysyy tukevasti pystyasennossa |  |
| Kuumennusaika | 4 min |
| Pehmeä otin |  |
| On/off-kytkin |  |
| Höyrynpaine | 19 bar |
| Höyryn lisäys | 250 g/min |
| Lämpötila-asetuksia | 3 |
| Ohjelmien lukumäärä | 3 |
| Höyrynvahvistustoiminto |  |
| Pinnan materiaali/pinnoitus | SteamGlide Advanced |
| Nopea lämmitys |  |
| ECO-tila |  |
| Valmis-ilmoitus |  |
| Alhaisen vesimäärän hälytys |  |
| Täyttö koska vain |  |
| Höyryn hallinta | no |
| Tuotetyyppi | Höyrysilitysrauta |
| Aluslevyn materiaali | Alumiini |
| Automaattinen sammutus |  |
| Turvaventtiili |  |
| Jatkuva höyry |  |
| Vaihdettavat höyrytasot |  |
| Lukitus |  |
| Pysty- & vaakahöyry-toiminto |  |
| Kalkkeutumien kerääjä |  |
| Tyhjän tankin tunnistin |  |
| Tarkkuuskärki |  |
| Karstanpoisto ja puhdistus |  |
| Logistiikkatiedot | |
| Vientisäännöstelyluokitusnumero (ECCN) | 1 |
| Tullin tuotekoodi (TARIC) | 11 |
| UK Trade Tariff -koodi | 1 |
| EAN | 8021098000477 |
Tärkeimmät ominaisuudet:- BRAUN TexStyle 7 Pro SI7160BL -höyrysilitysrauta
- Teho 3000 W