Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Tuotteen korkeus | 350 mm |
| Tuotteen leveys | 170 mm |
| Tuotteen syvyys | 310 mm |
| Virranhallinta | |
| Automaattinen virrankatkaisu | ![]() |
| Teho | 1000 W |
| AC-syöttötaajuus | 50 / 60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 220 - 240 V |
| Automaattinen virran sammutus (maks.) jälkeen | 20 min |
| Ergonomia | |
| Tuotteen väri | Musta, Hopea |
| Veden tason ilmaisin | ![]() |
| Ohjaustyyppi | Kosketus |
| Kotelon materiaali | Muovi, Ruostumaton teräs |
| Kello-toiminto | ![]() |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Kahvinsuodatin | ![]() |
| Ajastin | ![]() |
| Näkyvissä oleva vesitaso | ![]() |
| Muut ominaisuudet | |
| Aromikannu | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Kapasiteetti kuppeina | 10 kuppia |
| Vesisäiliön tilavuus | 1,25 L |
| Tippalukko | ![]() |
| Anti-Scale -järjestelmä | ![]() |
| Lämpölautanen | ![]() |
| Konepesun kestävät osat | ![]() |
| Kannun koko | 1,25 L |
| Sisäänrakennettu jauhin | ![]() |
| Pidä lämpimänä aika | 240 min |
| Vedensuodatin | ![]() |
| Pidä lämpimänä-toiminto | ![]() |
| Kahvin syöttö | Jauhettu kahvi |
| Säädettävät teräasetukset | ![]() |
| Säädettävä kahvin vahvuus | ![]() |
| Haudutetun kahvin säiliö | Kannu |
| Laitteen sijoitus | Pöytämalli |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Kahvinkeitin |
| Ruoanlaittotoiminnot & ohjelmat | |
| Kahvin valmistaminen | ![]() |
| Monijuoma | ![]() |
| EAN | 8004399333239 |
DeLonghi ICM 16710 on työtasolle sijoitettava suodatinkahvinkeitin, joka tekee päivittäisestä kahvinvalmistuksesta sujuvaa. Laite keittää kahvin perinteisestä kahvijauheesta, ja selkeä vesiasteikko auttaa veden tarkassa annostelussa. Keittimen ajastaminen aamurutiineja varten onnistuu vaivattomasti digitaalisen käyttöpaneelin avulla. Laitteessa on myös erillinen aromitoiminto, jonka avulla kahvin makua voidaan hienosäätää omien mieltymysten mukaiseksi.
Valmis kahvi suodattuu suoraan kestävään termoskannuun. Lämpölevy ja erillinen lämpimänäpitotoiminto huolehtivat siitä, että kahvi pysyy ihanteellisen lämpöisenä pitkään keittämisen jälkeen. Tarjoilua helpottava tippalukko estää kahvipisaroiden valumisen alustalle kannua siirrettäessä, mikä pitää keittimen siistinä. Automaattinen virrankatkaisu lisää turvallisuutta, ja kalkinpoistojärjestelmä sekä konepestävät osat tekevät laitteen puhtaanapidosta ja säännöllisestä huollosta vaivatonta.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Valmistuskapasiteetti 10 kuppia
- Vesisäiliön tilavuus 1,25 litraa
- Teho 1000 W
- Säädettävä kahvin vahvuus
- Sisäänrakennettu ajastin ja kellotoiminto
- Lämpimänäpitoaika 240 minuuttia
- Integroitu tippalukko
- Kosketusohjattava LCD-näyttö
- Rungon materiaalina muovi ja ruostumaton teräs
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja


