Apple Watch 49 mm -ocean-rannekkeen jatkosarja, ankkurinsininen, Black Titanium Finish
Valmistaja: APPLE
ID: MGCK4ZM/A
4990€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Pakkauksen paino | 86 g |
| Tuotteen leveys | 49 mm |
| Pituus | 50 mm |
| Pakkauksen syvyys | 292 mm |
| Pakkauksen korkeus | 12 mm |
| Pakkauksen leveys | 74 mm |
| Ranteen koko | 130 - 250 mm |
| Pakkauksen sisältö | |
| Sisältyvien hihnojen määrä | 1 |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Suunnittelu | |
| Nauhan materiaali | Fluoroelastomeeri |
| Ominaisuudet | |
| Yhteensopivuus | Apple Watch Models 44mm 45mm 46mm 49mm |
| Materiaali | Fluoroelastomeeri, Titaani |
| Tuotteen väri | Sininen |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Apple |
| Säädettävissä | ![]() |
| Soljen väri | Mustatitaani |
| Soljen materiaali | Titaani |
| Tuotetyyppi | Kellon ranneke |
| Hihnan koko | Yksi koko |
| Yhteensopiva laitetyyppi | Älykello |
| Suljentatyyppi | Tarranauhasuljin |
| EAN | 0195950648409 |
| Takuu | 1 vuosi |
Tämä on virallinen Applen jatkopala, joka on suunniteltu pidentämään Apple Watch 49 mm:n Ocean-ranneketta. Se on valmistettu kestävästä fluori-elastomeerista, ja sen titaanisolki kestää korroosiota, mikä tekee siitä sopivan aktiiviseen käyttöön. Jatkopalalla ranneketta voi käyttää mukavasti esimerkiksi märkäpuvun päällä tai kun tarvitaan muuten lisäpituutta. Säädettävä lenkki takaa, että kello pysyy tukevasti paikallaan. Ankkurinsininen väri ja musta titaaniviimeistely sopivat yhteen alkuperäisen Ocean-rannekkeen kanssa.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Tuotetyyppi on rannekkeen jatkopala
- Yhteensopiva Apple Watch 49 mm:n mallien kanssa
- Materiaaleina luja fluori-elastomeeri ja titaani
- Lisää rannekkeen pituutta 50 mm
- Solki on valmistettu korroosionkestävästä titaanista
- Säädettävä lenkki takaa turvallisen kiinnityksen
- Värinä ankkurinsininen mustalla laitteistolla
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 11.06. - 14.06.
Arvioitu toimitus: 11.06. - 14.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 11.06. - 14.06.
Arvioitu toimitus: 11.06. - 14.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 11.06. - 14.06.
Arvioitu toimitus: 11.06. - 14.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 11.06. - 14.06.
Arvioitu toimitus: 11.06. - 14.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 11.06. - 14.06.
Arvioitu toimitus: 11.06. - 14.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 11.06. - 14.06.
Arvioitu toimitusaika: 11.06. - 14.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 11.06. - 13.06.
Arvioitu toimitusaika: 11.06. - 13.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 12.06. - 14.06.
Arvioitu toimitusaika: 12.06. - 14.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 12.06. - 14.06.
Arvioitu toimitusaika: 12.06. - 14.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 12.06. - 13.06.
Arvioitu toimitusaika: 12.06. - 13.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 11.06. - 14.06.
Arvioitu toimitusaika: 11.06. - 14.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 11.06. - 14.06.
Arvioitu toimitusaika: 11.06. - 14.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 12.06. - 13.06.
Arvioitu toimitusaika: 12.06. - 13.06.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

