Apple Watch 49 mm -ocean-ranneke, neonvihreä, Black Titanium Finish
Valmistaja: APPLE
ID: MGCL4ZM/A
Ilmainen toimitus
9990€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Pakkauksen paino | 90 g |
| Tuotteen leveys | 49 mm |
| Pakkauksen syvyys | 211 mm |
| Pakkauksen korkeus | 12,5 mm |
| Pakkauksen leveys | 115 mm |
| Ranteen koko | 130 - 200 mm |
| Pakkauksen sisältö | |
| Sisältyvien hihnojen määrä | 1 |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Suunnittelu | |
| Nauhan materiaali | Fluoroelastomeeri |
| Ominaisuudet | |
| Yhteensopivuus | Apple Watch: 44mm, 45mm, 46mm, 49mm |
| Materiaali | Fluoroelastomeeri, Titaani |
| Tuotteen väri | Vihreä |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Apple |
| Säädettävissä | ![]() |
| Soljen väri | Mustatitaani |
| Soljen materiaali | Titaani |
| Tuotetyyppi | Kellon ranneke |
| Hihnan koko | Yksi koko |
| Värin nimi | Green Ocean Band |
| Yhteensopiva laitetyyppi | Älykello |
| Suljentatyyppi | Tarranauhasuljin |
| EAN | 0195950648430 |
| Takuu | 1 vuosi |
Apple Ocean Band -ranneke on valmistettu joustavasta fluoroelastomeerista, ja sen kiinnitysosat ovat korroosionkestävää titaania. Rakenne on suunniteltu kestämään sekä päivittäistä käyttöä että aktiivista liikkumista. Säädettävä lenkki ja solki mahdollistavat rannekkeen tarkan istuvuuden ranteisiin, joiden ympärysmitta on 130–200 millimetriä. Rannekkeen neovihreä väri ja musta titaaniviimeistely luovat urheilullisen ilmeen.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Materiaaleina fluoroelastomeeri ja korroosionkestävä titaani
- Yhteensopiva 44, 45, 46 ja 49 mm Apple Watch -kuorien kanssa
- Sopii ranteisiin, joiden ympärysmitta on 130–200 mm
- Kiinnitys säädettävällä lenkillä ja titaanisoljella
- Väri neovihreä, soljen viimeistely musta titaani
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 06.06. - 09.06.
Arvioitu toimitus: 06.06. - 09.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 06.06. - 09.06.
Arvioitu toimitus: 06.06. - 09.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 06.06. - 09.06.
Arvioitu toimitus: 06.06. - 09.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 06.06. - 09.06.
Arvioitu toimitus: 06.06. - 09.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 06.06. - 09.06.
Arvioitu toimitus: 06.06. - 09.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 06.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 06.06. - 09.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 06.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 06.06. - 08.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 07.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 07.06. - 09.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 07.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 07.06. - 09.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 07.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 07.06. - 08.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 06.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 06.06. - 09.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 06.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 06.06. - 09.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 07.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 07.06. - 08.06.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

