Apple Watch 49 mm -milanolaisranneke, mustatitaaninen, suuri
Valmistaja: APPLE
ID: MGHU4ZM/A
Ilmainen toimitus
21990€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Pakkauksen paino | 105 g |
| Tuotteen leveys | 49 mm |
| Pakkauksen syvyys | 211 mm |
| Pakkauksen korkeus | 12,5 mm |
| Pakkauksen leveys | 115 mm |
| Ranteen koko | 180 - 210 mm |
| Pakkauksen sisältö | |
| Sisältyvien hihnojen määrä | 1 |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Suunnittelu | |
| Band-väri | Musta |
| Ominaisuudet | |
| Yhteensopivuus | Apple Watch 44/45/46/49mm |
| Materiaali | Titaani |
| Tuotteen väri | Musta |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Apple |
| Säädettävissä | ![]() |
| Soljen väri | Musta |
| Soljen materiaali | Titaani |
| Tuotetyyppi | Kellon ranneke |
| Hihnan koko | L |
| Yhteensopiva laitetyyppi | Älykello |
| EAN | 0195950659535 |
| Takuu | 1 vuosi |
Tämä ranneke on suunniteltu 49 mm:n Apple Watch -malleille ja valmistettu ilmailu- ja avaruusalan titaanista. Milanese Loop -rakenne koostuu kudotusta metalliverkosta, joka on joustava ja kietoutuu sulavasti ranteen ympärille. Musta titaaniviimeistely täydentää kellon modernia muotoilua. Täysin magneettinen kiinnitys mahdollistaa portaattoman säädön, mikä takaa tarkan ja turvallisen istuvuuden. L-koon ranneke soveltuu ranteisiin, joiden ympärysmitta on 180–210 mm.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Yhteensopiva 49 mm Apple Watch -koteloiden kanssa
- Materiaali on kudottu titaaniverkko
- L-koko sopii 180–210 mm ranteenympärykselle
- Täysin säädettävä magneettinen kiinnitys
- Väri on musta titaani
- Kestävä ja korroosionkestävä rakenne
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 09.06. - 12.06.
Arvioitu toimitus: 09.06. - 12.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 09.06. - 12.06.
Arvioitu toimitus: 09.06. - 12.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 09.06. - 12.06.
Arvioitu toimitus: 09.06. - 12.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 09.06. - 12.06.
Arvioitu toimitus: 09.06. - 12.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 09.06. - 12.06.
Arvioitu toimitus: 09.06. - 12.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 12.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 12.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 11.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 11.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 10.06. - 12.06.
Arvioitu toimitusaika: 10.06. - 12.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 10.06. - 12.06.
Arvioitu toimitusaika: 10.06. - 12.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 10.06. - 11.06.
Arvioitu toimitusaika: 10.06. - 11.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 12.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 12.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 12.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 12.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 10.06. - 11.06.
Arvioitu toimitusaika: 10.06. - 11.06.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

