4990€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Manuals
| Tekniset tiedot | |
| Laatikon sisältö | Mustepatruuna |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 30 g |
| Tuotteen korkeus | 115 mm |
| Tuotteen leveys | 113 mm |
| Tuotteen syvyys | 37 mm |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 20 - 80% |
| Varastointilämpötila | -40 - 60 °C |
| Käyttölämpötila (T-T) | 15 - 32 °C |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 50 g |
| Pakkauksen syvyys | 37 mm |
| Pakkauksen korkeus | 115 mm |
| Pakkauksen leveys | 113 mm |
| Erityisominaisuudet | |
| 888793803110, 199485238814, 888793803127, 888793803134, 199485238821, 888793803141 | |
| Muut ominaisuudet | |
| Sertifiointi | ISO/IEC 24711 |
| Tuotteen väri | Musta |
| UNSPSC-koodi | 44103105 |
| Ominaisuudet | |
| Malli | Alkuperäinen |
| Väri | ![]() |
| Tulostustekniikka | Mustesuihku |
| Yhteensopivuus | HP 302 -mustepatruunat toimivat seuraavissa laitteissa: HP DeskJet 3630, 3633, 3639 HP Envy 4520, 4524, 4526, 4527, 4528 HP OfficeJet 3831, 3833, 3835, 4650, 4652, 4654, 4657, 4658, 5220, 5230 |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta |
| Alkuperämaa | Yhdysvallat, Singapore, Malesia |
| Mustepatruunan tyyppi | Korkea |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | HP |
| OEM-koodi | 302XL |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Mustan musteen määrä | 8,5 ml |
| Mustan musteen sivun tuotto | 430 sivua |
| Mustien mustekasettien määrä | 1 |
| Värimusteen määrä | 8,5 ml |
| HP-segmentti | Yritys, Yritys |
| Väripatruunan palautus ja kierrätys | ![]() |
| Mustan musteen tyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Logistiikkatiedot | |
| Lavan mitat (L x S x K) | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Tuotteita lavalla | 1920 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 32 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 4 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 9 kpl |
| Kuormalavan paino | 149,2 kg (328.9 lbs) |
| Kuormalavan mittasuhteet | 1199,9 x 800,1 x 1163,8 mm (47.2 x 31.5 x 45.8") |
| Tuotepakkauksen paino | 3,34 kg |
| Lavan paino | 127 kg |
| Määrä per tuotepakkaus | 60 kpl |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Pääkotelon (ulko) bruttopaino (brittiläinen) | 3,59 kg (7.91 lbs) |
| EAN | 0888793803110 |
| Takuu | 1 vuosi |
Tämä HP:n mustesuihkutulostimiin suunniteltu mustepatruuna käyttää pigmenttimustetta, joka on optimoitu tuottamaan kestäviä ja teräviä mustia tekstitulosteita. Kyseessä on suurikapasiteettinen (XL) versio, joka sisältää 8,5 ml mustetta. Standardisoitu sivutuottoarvio on 430 sivua ISO/IEC 24711 -standardien mukaisesti. Kasetti on yhteensopiva useiden HP DeskJet-, Envy- ja OfficeJet-sarjan tulostinmallien kanssa. Tuote tukee valmistajan kierrätys- ja palautusohjelmia.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Tulostusväri musta
- Kasetin kapasiteetti Suuri (XL)
- Musteen tilavuus 8,5 ml
- Arvioitu sivutuotto 430 sivua
- Tulostusteknologia Mustesuihku
- Mustetyyppi Pigmentti
- Sertifiointi ISO/IEC 24711
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 02.06. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 02.06. - 05.06.
Tänään: Suljettu
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 02.06. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 02.06. - 05.06.
Tänään: Suljettu
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 02.06. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 02.06. - 05.06.
Tänään: Suljettu
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 02.06. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 02.06. - 05.06.
Tänään: Suljettu
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 02.06. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 02.06. - 05.06.
Tänään: Suljettu
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 05.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 04.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 04.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 04.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 04.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 05.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 05.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 04.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 04.06.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


