LG 32LQ63006LA 32" Full HD LED webOS TV, 60 Hz, HDR10 Pro
Valmistaja: LG
ID: 32LQ63006LA
Valitse malli
Arvioitu toimitus: 20.05. - 21.05.
37kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: Suljettu (Helatorstai) Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: Suljettu Tietoa myymälästä
Näyttö
Kuvasuhde16:9
Näytön halkaisija81,3 cm (32")
Näytön kirkkaus250 cd/m²
Näytön erottelutarkkuus1920 x 1080 pikseliä
Ruudun halkaisija (cm)81 cm
Taajuus60 Hz
Näytön teknologiaLED
Vakiokuvasuhde16:9
HD-tyyppiFull HD
Näytön muotoLitteä
Natiivi virkistystaajuus60 Hz
Ääni
ÄänidekooderitDolby Digital
Nimellisteho RMS10 W
Sisäiset kaiuttimetcheckmark
Kaiuttimien lukumäärä2
Enhanced Audio Return Channel (eARC)checkmark
Liitettävyys
USB 2.0 -porttien määrä1
Ethernet LAN (RJ-45) -portit1
Digitaalisen äänen optinen lähtö1
Tietokone sisään (D-Sub)cross
HDMI-porttien lukumäärä2
Yhteinen rajapinta (CI)checkmark
HDMI-versio1.4
HDCPcheckmark
Yhteinen rajapinta plus (CI+)checkmark
Äänen paluukanava (ARC)checkmark
Paino ja mitat
Tuotteen korkeus464 mm
Tuotteen leveys736 mm
Tuotteen syvyys82,9 mm
Jalustan leveys60,6 cm
Laitteen leveys (jalustan kanssa)736 mm
Laitteen korkeus (jalustan kanssa)464 mm
Laitteen syvyys (jalustan kanssa)180 mm
Paino (ilman jalustaa)4,65 kg
Korkeus (ilman jalustaa)437 mm
Leveys (ilman jalustaa)736 mm
Syvyys (ilman jalustaa)82,9 mm
Paino (jalustan kanssa)4,7 kg
Virranhallinta
Virrankulutus (pois päältä)0,5 W
Virrankulutus valmiustilassa0,5 W
EnergialuokkaF
AC-syöttötaajuus50/60 Hz
Tehonkulutus (maks.)40 W
Energiatehokkuusluokka (SDR)F
Energiatehokkuusluokka (HDR)G
Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti27 kWh
Energiankulutus (HDR) 1 000 tuntia kohti40 kWh
Verkko
Wi-Fi-standardit802.11ac
Bluetooth-versio5.0
Ethernet LANcheckmark
Bluetoothcheckmark
Wi-Ficheckmark
Bluetooth-profiilitA2DP, AVRCP
Wi-Fi Directcheckmark
Miracastcheckmark
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino5900 kg
Pakkauksen syvyys142 mm
Pakkauksen korkeus510 mm
Pakkauksen leveys812 mm
PakkaustyyppiLaatikko
TV-viritin
Virittimen tyyppiDigitaalinen
Virittimien lukumäärä3 viritin(tä)
Digitaalisignaalimuodon järjestelmäDVB-S2, DVB-T2
Hallintaominaisuudet
On Screen Display (OSD)checkmark
Sähköinen ohjelmaopas (EPG)checkmark
Päälle/pois ajastincheckmark
Ääniohjauscheckmark
Ohjelma-aika8 päivää
Kuvan mykistys (radiolle)checkmark
Toimii Google Assistantin kanssacheckmark
Pakkauksen sisältö
Kaukosäädincheckmark
Työpöytätelinecheckmark
Suunnittelu
Tuotteen väriMusta
VESA-asennusliitännät200 x 200 mm
On/off-kytkincross
VESA-kiinnityscheckmark
Värin nimiCeramic Black
Rullattava näyttöcross
Suorituskyky
Pelitilacheckmark
Ympäristön valotunnistincheckmark
Paikallinen himmennyscross
Älypuhelimen etätukicheckmark
HDR-tuettucheckmark
Smart-TV
Käyttöjärjestelmä asennettuWebOS
Käyttöjärjestelmän versio22
Internet tvcheckmark
Älytelevisiocheckmark
Hybriditelevisio (HbbTV)checkmark
Näytön peilauscheckmark
VideosovelluksetCatch-up TV
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) -versio2.0.1
Apple AirPlay 2 -tukicheckmark
EAN8806091636959
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Näyttö: 32 tuumaa (81 cm), LED, Direct LED -taustavalo, 60 Hz
  • Resoluutio: Full HD (1920 × 1080 pikseliä)
  • Kuvaprosessointi: α5 Gen5 AI -prosessori, AI Brightness Control, paikallinen himmennys – Ei
  • HDR: Tukee formaatteja HDR10 Pro, HLG
  • Pelaaminen: Pelitila – Kyllä
  • Ääni: Kaksi kaiutinta, yhteisteho 10 W, Dolby Digital -äänitekniikka, eARC – Kyllä
  • Smart TV: webOS 22, ääniohjaus – Kyllä, sovellukset – Netflix, YouTube, HBO Max, Prime Video
  • Langaton: Wi-Fi (802.11ac), Bluetooth 5.0, Miracast – Kyllä
  • Liitännät: 2 × HDMI 1.4, 1 × USB 2.0, LAN – Kyllä, optinen äänilähtö – Kyllä
  • Energialuokka: F, valmiustilan kulutus 0.5 W
  • Kiinnitys: VESA 200 × 200 mm, jalustan leveys 606 mm
  • Mitat (jalustalla): 736 × 464 × 180 mm