LG 32LR60006LA 32" Full HD LED webOS TV, 60 Hz, HDR10, HLG
Valmistaja: LG
ID: 32LR60006LA
Arvioitu toimitus: 20.05. - 21.05.
18kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: Suljettu (Helatorstai) Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: Suljettu Tietoa myymälästä
Näyttö
Katselukulma, vaakasuora178°
Katselukulma, pystysuora178°
Kuvasuhde16:9
Näytön halkaisija81,3 cm (32")
Näytön kirkkaus250 cd/m²
Näytön erottelutarkkuus1920 x 1080 pikseliä
Ruudun halkaisija (cm)80 cm
LED-taustavalocheckmark
Led-taustavalon tyyppiDirect-LED
Näytön teknologiaLED
Vakiokuvasuhde16:9
HD-tyyppiFull HD
Luminanssin huippuarvon suhde75%
Näytön muotoLitteä
Natiivi virkistystaajuus60 Hz
Ääni
Nimellisteho RMS20 W
Sisäiset kaiuttimetcheckmark
Automaattinen äänenvoimakkuuden tasaajacheckmark
Kaiuttimien lukumäärä2
Enhanced Audio Return Channel (eARC)checkmark
TV:n äänitilan jakocheckmark
Liitettävyys
USB 2.0 -porttien määrä1
Ethernet LAN (RJ-45) -portit1
Digitaalisen äänen optinen lähtö1
RF-portteja2
HDMI-porttien lukumäärä2
Yhteinen rajapinta (CI)checkmark
HDCPcheckmark
Yhteinen rajapinta plus (CI+)checkmark
Äänen paluukanava (ARC)checkmark
Consumer Electronics Control (CEC)SimpLink
Paino ja mitat
Tuotteen korkeus437 mm
Tuotteen leveys736 mm
Tuotteen syvyys82,9 mm
Jalustan leveys59,7 cm
Laitteen leveys (jalustan kanssa)720 mm
Laitteen korkeus (jalustan kanssa)478 mm
Laitteen syvyys (jalustan kanssa)178 mm
Jalustan syvyys17,8 cm
Paino (ilman jalustaa)420 g
Korkeus (ilman jalustaa)435 mm
Leveys (ilman jalustaa)720 mm
Syvyys (ilman jalustaa)90 mm
Paino (jalustan kanssa)4,3 kg
Virranhallinta
Virrankulutus (pois päältä)0,5 W
Virrankulutus valmiustilassa0,5 W
EnergialuokkaF
AC-syöttötaajuus50/60 Hz
AC-syöttöjännite100 - 240 V
Tehonkulutus (maks.)50 W
EnergiatehokkuusasteikkoA - G
Energiatehokkuusluokka (SDR)F
Energiatehokkuusluokka (HDR)G
Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti27 kWh
Energiankulutus (HDR) 1 000 tuntia kohti40 kWh
Verkko
Wi-Fi-standarditWi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth-versio5.0
Ethernet LANcheckmark
Bluetoothcheckmark
Wi-Ficheckmark
Wi-Fi Directcross
Miracastcross
Web-selaincheckmark
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino5,6 kg
Pakkauksen syvyys133 mm
Pakkauksen korkeus516 mm
Pakkauksen leveys798 mm
PakkaustyyppiLaatikko
TV-viritin
Virittimen tyyppiAnaloginen & digitaalinen
Virittimien lukumäärä3 viritin(tä)
Digitaalisignaalimuodon järjestelmäDVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Hallintaominaisuudet
Sähköinen ohjelmaopas (EPG)checkmark
Päälle/pois ajastincross
Ääniohjauscheckmark
Ohjelma-aika7 päivää
Toimii Amazon Alexallacheckmark
Toimii Google Assistantin kanssacross
Pakkauksen sisältö
Kaukosäädincheckmark
Työpöytätelinecheckmark
Erityisominaisuudet
Suunnittelu
Tuotteen väriMusta
VESA-asennusliitännät100 x 100 mm
On/off-kytkincheckmark
VESA-kiinnityscheckmark
Käyttöönottovuosi2024
Suorituskyky
Tuetut ääniformaatitAAC, AC3, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
Pelitilacheckmark
Ympäristön valotunnistincross
Paikallinen himmennyscross
Älypuhelimen etätukicheckmark
HDR-tuettucheckmark
PeliominaisuudetGame Optimizer, HGiG
Smart-TV
Käyttöjärjestelmä asennettuWebOS
Käyttöjärjestelmän versio23
Internet tvcheckmark
Älytelevisiocheckmark
Näytön peilauscheckmark
Apple AirPlay 2 -tukicheckmark
EAN8806096143315
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Näyttö: 32 tuumaa (80 cm), LED, 60 Hz virkistystaajuus
  • Resoluutio: Full HD (1920 x 1080 pikseliä)
  • HDR-tuki: Yhteensopiva HDR10- ja HLG-muotojen kanssa
  • Ääni: 2.0-kanavainen, kokonaisteho 20 W
  • Smart TV: Käyttöjärjestelmä webOS 23
  • Pelaaminen: Sisältää pelitilan (Game Mode)
  • Liitännät: 2 x HDMI (eARC-tuella), 1 x USB 2.0, optinen äänilähtö, LAN
  • Langattomat yhteydet: Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth 5.0
  • Kiinnitys: VESA-standardin mukainen 100 x 100 mm
  • Mitat jalustalla: 720 x 478 x 178 mm