XGIMI Vibe One WM03H-2 Google TV LCD Full HD 250 ANSI lm -kannettava LED-projektori, cloud ash
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Liitettävyys | |
| USB 2.0 -porttien määrä | 1 |
| DC-tulojakki | ![]() |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| USB 2.0 A-tyypin porttien määrä | 1 |
| Linssijärjestelmä | |
| Tarkennus | Auto |
| Heittosuhde | 1.3:1 |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 1,4 kg |
| Tuotteen korkeus | 306,9 mm |
| Tuotteen leveys | 115 mm |
| Tuotteen syvyys | 135,4 mm |
| Virranhallinta | |
| Virrankulutus | 65 W |
| Verkko | |
| Bluetooth-versio | 5.1 |
| Ethernet LAN | ![]() |
| Bluetooth | ![]() |
| Wi-Fi | ![]() |
| Projektori | |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1500:1 |
| Projektioteknologia | LCD |
| Projektorin kirkkaus | 250 ANSI lumenia |
| Vakiokuvasuhde | 16:9 |
| Projektorin oletusresoluutio | 1920 x 1080 |
| Älyprojektori | ![]() |
| Video | |
| Full HD | ![]() |
| Tuetut videomoodit | 1080p |
| Ohjelmisto | |
| Ohjelmistotuki | Google TV |
| Pakkauksen sisältö | |
| Kaukosäädin | ![]() |
| Sisältää paristot | ![]() |
| Suunnittelu | |
| Tuotetyyppi | Kannettava projektori |
| Ominaisuudet | |
| Melutaso | 28 dB |
| HDR-tuettu | ![]() |
| Multimedia | |
| Sisäänrakennettujen kaiuttimien määrä | 2 |
| Nimellisteho RMS | 6 W |
| Sisäiset kaiuttimet | ![]() |
| Valonlähteen tyyppi | LED |
| Valonlähteen käyttöikä | 25000 h |
| EAN | 6935670514318 |
XGIMI WM03H-2 Vibe One on kannettava, akkukäyttöinen projektori, joka on suunniteltu käytettäväksi ilman verkkovirtaa. Laitteen LED-valonlähde ja LCD-teknologia tuottavat natiivin 1080p-resoluution. 250 ANSI-luumenin kirkkaus soveltuu 45–150 tuuman kuvalle. 1,3:1 heijastussuhde ja HDR-tuki varmistavat tarkan kuvan ja kontrastin. Käyttöönotto on vaivatonta integroidun automaattitarkennuksen ja jatkuvan automaattisen trapetsikorjauksen ansiosta, joka suoristaa kuvan, vaikka projektori olisi sijoitettu vinosti.
Sisäänrakennettu Google TV -ohjelmisto tarjoaa älytoiminnot, ja Wi-Fi 5 -yhteyden kautta pääsee suoraan suoratoistopalveluihin. Sisältöä voi toistaa HDMI-liitännän tai USB 2.0 Type-A -portin kautta. Äänentoistosta vastaavat 6 W:n kaksoiskaiuttimet, ja Bluetooth 5.1 mahdollistaa langattomien äänilaitteiden liittämisen. Projektorin melutaso on 28 dB ja tyypillinen virrankulutus 65 W. Kompaktin rungon sisältämän valonlähteen arvioitu käyttöikä on 25 000 tuntia.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Natiivikuvasuhde: 16:9
- Tyypillinen kontrastisuhde: 1500:1
- Heijastustilat: Etu, taka, etukatto, takakatto
- Paino: 1400 g
- Väri: Cloud Ash
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 10.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 10.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 10.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 10.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 10.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.


